четвер, 11 жовтня, 2018, 22:52 Політика
Екс-міністр: Система держуправління в Україні цілковито розбалансована
ZIK
ZIK

Система державного управління в Україні повністю розбалансована, втрачено важелі контролю і впливу на ситуацію.

Про це в ефірі програми Voxpopuli на телеканалі ZIK заявив екс-міністр із питань житлово-комунального господарства України (2007-2010 рр.) Олексій Кучеренко.

Гість програми вважає, що нині система державного управління в Україні повністю розбалансована. «Ми загралися із децентралізацією, ми все відпустили із центру держави, втратили важелі контролю і впливу на ситуацію», – зазначив Олексій Кучеренко.

Екс-міністр з питань ЖКГ зауважив, що, коли виникає потреба модернізації водомереж в обласних центрах, виникає питання – кому вони належать. Олексій Кучеренко зауважив, що місцева влада не займається цими питаннями, вирішуючи натомість інші, другорядні, як-от встановлення пам’ятників чи будівництво фонтанів, облаштування парків.

Гість програми вважає, що потрібно відновити вплив держави – державної політики та державних органів на ситуацію в країні. В іншому ж випадку, зазначив він, продовжуватиметься «вакханалія».

«Далі буде та вакханалія, що ми там все вам віддали, робіть, що хочете, у «хрущовках» робіть ОСББ – наче від цього гроші з’являться», – заявив Олексій Кучеренко.

«Центральна влада і мешканці мають разом діяти, щоб міський голова чітко знав: у нього пріоритет – це системи теплозабезпечення, тепло, газ, вода, електроенергія, будинки, а фонтани, сквери, парки – це теж непогано, але це можуть і благодійні фонди робити, й інші», – зазначив екс-урядовець.

Натомість «сидіти у холоді чи без води біля парку» чи дорогих пам’ятників, як наголосив Олексій Кучеренко, не припустимо.

Раніше колишній міністр із питань житлово-комунального господарства України  (2007-2010 рр.) Олексій Кучеренко заявляв, що Україна не готова до запровадження ринку електроенергії та газу.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-12 21:09 :49