Новини » Політика 11 жовтня, 2018, 21:28
Екс-голова СБУ заявив про українських політиків, яких фінансує російська мафія
ZIK
ZIK

Вадим Рабінович і йому подібні політики фінансуються кримінальними елементами і колами Російської Федерації. Вони цього не приховують. Вони за допомогою цих грошей пробують стати кандидатами у президенти України.

Про це в ефірі програми «ДокаZ з Олексієм Шевчуком» на телеканалі ZIK заявив лідер партії «Справедливість» Валентин Наливайченко.

«Найголовніше мати плани дій, трастові натівські фонди і використовувати міжнародні гроші для підвищення рівня безпеки власних громадян», – вважає пан Наливайченко.

Лідер партії зазначає, що ряд політиків фінансується з Російської Федерації, і вони не приховують своїх джерел фінансування.

«Я добре знаю, що Рабінович і йому подібні фінансуються кримінальними елементами і колами Російської Федерації. Вони цього не приховують. Літають у Москву до цього часу. І не тільки вони», – переконаний гість студії.

Пан Наливайченко додав, що фінансовані російськими кримінальними елементами політики йдуть в українську політику та претендують на те, щоб бути кандидатами в президенти.

«Тому де СБУ, де правоохоронна система? Чому не реагують, не затримують, не допитують та не з’ясовують, звідки ці величезні гроші? А російські гроші вже заходять на підтримку від таких кримінальних елементів. Вони лізуть в українську політику та ще претендують, щоб бути кандидатами в президенти. Перекрити ці канали потрібно, але діяти треба рішуче й жорстко. Громадянам України треба показувати в судах таких осіб, а не в політичній рекламі», –коментує екс-голова СБУ.

Нагадаємо, раніше Валентин Наливайченко озвучив, кого в Україні влада має покласти «пикою в асфальт».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-26 03:42 :46