Новини » Політика 11 жовтня, 2018, 18:43
Денисова вимагає розслідування катування правоохоронцями РФ політв’язня Дудки

Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денисова звернулася до представника Комітету ООН проти тортур Єнса Модвігу з проханням забезпечити розслідування побиття і тортур російськими правоохоронцями українського політв’язня Володимира Дудки.

Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

«Днями зустрічалася з рідними політв’язня Володимира Дудки. Вони розповіли мені про значне погіршення його здоров’я. З болем сприйняла інформацію про тортури Володимира співробітниками правоохоронних органів РФ», – написала вона.

Вона повідомила, що російські правоохоронці тортурами електричним струмом і погрозами вбивства «вибили» з В.Дудки свідоцтво про визнання провини.

«Ситуація вимагає термінового втручання міжнародних органів. Сьогодні я звернулася до голови Європейського комітету з питань запобігання катуванням Єнса Модвігу. Я попросила його забезпечити розслідування і покарання винних у злочині, який був скоєний проти Володимира Дудки», – повідомила вона

Також український омбудсмен наполягає на проведенні незалежного медичного обстеження В.Дудки.

«Російська Федерація має виконувати взяті на себе зобов’язання перед міжнародним співтовариством», – зазначила Людмила Денисова.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-02 22:26 :09