Новини » Спорт

Андрій Шевченко: Ми задоволені і грою, і результатом

Прес-конференція головного тренера збірної України Андрія Шевченка / ffu.ua

Головний тренер збірної України з футболу Андрій Шевченко провів прес-конференцію після матчу у Генуї з національною командою Італії (1:1).

Перше запитання поставив італійський журналіст, який висловив комплімент на адресу команди гостей, пише офіційний сайт ФФУ.

– Ми побачили чудову гру, ваша команда в деяких компонентах перевершила суперника. Але як ви почувалися на тренерській лаві, зокрема, під час хвилини пам’яті?

– Це був дуже хвилюючий момент для мене. Дуже важливо, що італійська збірна приїхала до Генуї підтримати це місто. Дякую за компліменти на адресу збірної України, але за перший тайм вона на них не заслуговує. Але другий тайм ми відіграли дуже якісно, компактно, і навіть, коли отримали гол у свої ворота, знайшли в собі сили для того, щоб зрівняти рахунок.

– Як ви оцінюєте виступ вашої команди?

– Для мене дуже важливо та престижно бути тут в якості тренера національної команди. Я дуже задоволений виступом збірної України і подякував хлопцям за гру. Ми задоволені також і результатом.

– Які підсумки поєдинку можете підбити по гарячих слідах та які висновки зробите напередодні гри з Чехією?

– Приїдемо до Харкова, подивимося більш уважно, проведемо аналіз уже всієї гри. І ще дуже важливо, що деякі гравці отримали ушкодження, ми повинні оцінити їхній стан. Подивимося, наскільки серйозні ці травми, і будемо вирішувати – чи треба довикликати гравців.

– Який стан Артема Кравця?

– Обстеження покаже. Повторюся, після того, як оцінимо стан кожного гравця, проведемо певні дослідження, будемо вирішувати, хто готуватиметься до матчу з Чехією.

 

Loading...