Новини » Події 10 жовтня, 2018, 21:00
Силовики із різних відомств «зчепились» за вертолітний майданчик Януковича, – ЗМІ

Між силовими відомствами країни розгорнулася кулуарна боротьба за конгресно-виставковий центр «Парковий», що відомий як «вертолітний майданчик» президента-втікача Віктора Януковича.

Про це пише «КП» з посиланням на видання «Вести».

Як йдеться в публікації, у конкурсі на управління цим об’єктом бере участь комунальне підприємство «Центр організації дорожнього руху» (ЦОДР). За інформацією видання, саме «під» це комунальне підприємство і повинні були завести управління комплексом в центрі Києва.

Проте з’ясувалося, що ЦОДР не відповідає жодним умовами конкурсу, на який подав заявку, оскільки його функції не стосуються подібного управління. Комунальне підприємство, яке організовує дорожній рух і обслуговує понад кілька сотень світлофорних об’єктів в Києві, хоче керувати дата-центром, рестораном, офісними приміщеннями, вертодромом та безпосередньо конгресно-виставковим центром.

У підсумку, конкурс перенесли. Журналісти звернули увагу на те, що в новому конкурсі, запланованому на 11 жовтня, те ж саме комунальне підприємство знову планує брати участь.

Як пише видання «Вести», навколо будівлі на Парковій дорозі «розгорнулася кулуарна боротьба між кількома силовими відомствами країни». Зокрема, як повідомляється, процесуальне керівництво у цій кримінальній справі взяв на себе керівник САП Назар Холодницький. Водночас, директор НАБУ Артем Ситник відкрив ще два кримінальні провадження проти втікачів-чиновників часів Віктора Януковича, які пов’язані зі скандальним вертолітним майданчиком, намагаючись накласти на майно арешт через суд.

«Галас» відбувається на тлі того, що на об’єкт уже накладені арешти ГПУ і МВС, де також триває процесуальне провадження, ідеться у публікації.

За комунальним підприємством, яке хочуть «призначити» керуючим над об’єктом, стоїть ГПУ, а директор ЦОДР Віктор Черній начебто перебуває «на гачку» у кримінальних справах, що ведуться з часів Євро-2012, стверджують журналісти.

Віктор Черній, як свідчать відкриті джерела, був помічником-консультантом народного депутата від Партії регіонів V скликання Верховної Ради Володимира Іванова. Із 2007 року Черній обіймав різні посади в столиці – у «Київводоканалі», «Київдорсервісі» та КМДА, де працював під керівництвом Леоніда Черновецького і Олександра Попова.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-16 12:16 :45