Новини » Політика 10 жовтня, 2018, 17:03
Справа проти Фірташа лежить у найближчій до моєї правої руки стопочці, – Луценко
Дмитро Фірташ. Фото: Скакодуб Андрій/УНІАН
Дмитро Фірташ. Фото: Скакодуб Андрій/УНІАН

Генпрокурор Юрій Луценко анонсував повідомлення про підозру і проведення слідчих дій у справі стосовно несплати податків підприємствами олігарха Дмитра Фірташа.

Про це він зазначив у коментарі журналістам у середу, повідомляє «Укрінформ».

«Пану Фірташу в найближчі місяці будуть «добрі» від нас повідомлення з органів прокуратури. Це буде стосуватися і облгазів, і хімзаводів, і підприємств на тимчасово окупованій території», – сказав генпрокурор.

За словами високопосадовця, «наглість, з якою цей громадянин звертається до Москви з вимогою покарати Україну, перейшла будь-які межі».

«А значить, що ця справа лежить у найближчій до моєї правої руки стопочці», – резюмував Луценко.

Раніше керівник Департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генпрокуратури Володимир Гуцуляк повідомив, що Департамент пропонуватиме підприємствам олігарха Дмитра Фірташа добровільно сплатити податковий борг у 500 млн грн.

Як повідомлялося, ГПУ встановила, що протягом 2015-2017 років з метою ухилення від сплати податків підконтрольні українському олігарху Фірташу підприємства: ПРАТ «Сєверодонецьке об’єднання Азот», ПАТ «Азот», ПАТ «Рівнеазот» та інші, які входять до бізнес-групи GROUP DF, організували діяльність фіктивних підприємств та підконтрольних страхових компаній.

З метою виведення коштів у тіньовий сектор економіки, протягом 2015-2017 років між вищезазначеними підприємствами та страховими компаніями ПРАТ «Страхова компанія «Саламандра – Україна», ПРАТ «Страхова компанія «Дім страхування» та ін., що входять в бізнес-групу Group DF, укладено договори страхування, на підставі яких страховим компаніям перераховано фіктивні страхові внески. Таким чином, стверджують у ГПУ, було застраховано завідомо непотрібні страхові випадки, які фактично не настали і не мали настати, про що достовірно було відомо членам злочинного угруповання.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-20 07:57 :04