Дещо про Оксану Сироїд

Недавно писав одну аналітичну статтю про ситуацію в Самопомочі, зокрема про плани щодо президентських виборів. Відзначав, що Садовий не особливо рветься на ці завідомо програшні для нього вибори. І згадав про якісь паранормальні амбіції Оксани Сироїд, нелогічна впливовість якої в партії та доволі цікаві нюанси в минулому ще потребують окремого дослідження.

Сироїд явно мріє про владу. Мріє як людина, яка не особливо навіть задумується, що вона на тій чи іншій посаді мала б робити. Це доволі характерна для українських політиків гримуча суміш нарцисизму, самовпевненості й завищеної самооцінки.

І тут раптом на «Українській правді» наскакую на статтю не дуже публічного дописувача на політологічні теми Віктора Мороза. А там така вже неприхована реклама Сироїд, такі акценти, такі пропозиції подумати про її кандидатуру... Усе це закомуфльовано в доволі сумбурний виклад про Зеленського, Вакарчука (небагато) й Порошенка (багато). Тези про них, направду, дуже плутані й аж надто поверхові. Але зі Сироїд починається, на Сироїд і закінчується. Ну якби я сам колись не працював політтехнологом, якби не знав, як пишуться подібні замовні статті, так, аби не просто в лоб, а щоб десь на підсвідомості відклалося, то може б і подумав, що то простий політ свідомості. Але тут усе аж надто прозоро.

От тільки стаття опублікована 8 жовтня, а заява Садового прозвучала трішечки раніше. А ще раніше Сироїд у деяких інтерв’ю, наприклад, на «Радіо НВ», дуже активно наполягала, що Самопоміч має брати пряму участь у цих виборах. І при цьому ні словом не згадала про таку роль для свого партійного шефа Садового... Ох і множиться ж у нас потенційних кандидатів! Раніше вони наполеонами себе відразу оголошували, а зараз у президенти потягнулися. А Садовому за таких відносин не позаздриш – Сироїд зуміє йому підіпсувати кар’єру – така от вимальовується жіноча помста за невтілені амбіції.Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...