Новини » Політика 10 жовтня, 2018, 18:30
Бондаренко зізнався про особисте ставлення до Пола Манафорта й напророкував тому тюрму
ZIK
ZIK

Пол Манафорт – це професіонал із великої літери, який нальоту схоплював інформацію. Він приїхав в Україну, і йому було потрібно кілька місяців, щоб зорієнтуватися в українських реаліях. Проте Манафорт став тією сакральною жертвою, яку приніс Трамп, прийшовши до влади, і він отримає свій строк.

Про це в ефірі програми «HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK розповів політичний консультант Костянтин Бондаренко.

Відповідаючи на запитання ведучої про те, чи Пол Манафорт, на думку гостя програми, отримає свій строк, пан Бондаренко сказав, що, на жаль, так.

«Мені здається, що так. Він став тією сакральною жертвою, яку приніс Трамп, прийшовши до влади», – відповів гість програми.

Пан Бондаренко вважає Манафорта професіоналом із великої літери.

«Це людина, яка нальоту схоплювала інформацію. Він приїхав в Україну, і йому було потрібно кілька місяців, щоб зорієнтуватися в українських реаліях. І після цього він міг давати рекомендації, які лежали потім в основі успіху. Він міг вказати на якісь невеличкі деталі в соціологічному опитуванні, на які навіть не звертали увагу, і потім ця деталь могла стати елементом успіху», – пригадав політичний консультант.

За його словами, Пол Манафорт починав працювати ще в команді Ніксона на початку 70-х років. Він працював у багатьох країнах світу, і всюди його супроводжував успіх.

«Навіть коли хтось говорив, що в Трампа програшна кампанія і ніхто не вірив у його перемогу, вже сама присутність Манафорта в команді Трампа давала йому перевагу. Я багатьом казав, що Трамп виграє вибори, бо в його команді Манафорт. Республіканській партії не був потрібен Трамп, і відповідно Манафорт побудував паралельну мережу, яка виграла для нього вибори. Він прорахував, в яких регіонах, на яку проблему потрібно звернути увагу», – пояснив Бондаренко.

Нагадаємо, що колишній очільник виборчої кампанії Дональда Трампа політтехнолог Пол Манафорт погодився визнати себе винним у змові проти Сполучених Штатів та у змові з метою перешкоджання правосуддю.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-26 04:56 :03