Новини » Політика 10 жовтня, 2018, 20:17
Бондаренко назвав українську демократію імітацією і реверансом перед Заходом
ZIK
ZIK

Українська демократія є імітацією і реверансом перед Заходом, адже змінюється назва, а сама система залишається незмінною. Така імітація створюється для того, щоб прикрити процеси, які відбуваються в країні, але система залишається незмінною ще з часів Щербицького.

Про це в ефірі програми «HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK розповів політичний консультант Костянтин Бондаренко.

«У нас еліти мислять категоріями найближчих виборів. Ми не можемо сказати, як буде розвиватися Україна у 2025 році. Ми можемо сказати, які будуть процеси, і як буде розвиватися Україна приблизно в 2019 році, але немає розуміння, яким буде розвиток, коли прийде наступний президент», – зазначив політичний консультант.

За його словами, в Україні насправді відбуваються імітаційні процеси. На переконання пана Бондаренка, українська демократія є імітацією і певним реверансом перед Заходом, адже змінюється назва держави, назви органів, але сама система залишається незмінною.

«Хочете, щоб у нас була демократія, ми вам покажемо демократичні інститути. У нас є демократичні інститути, і вони досконало працюють. Є розподіл на три гілки влади: законодавча, виконавча й судова, тобто ми готові показати нашу демократію. Приїжджають іноземці і кажуть, що тут справді є демократія, але ця демократія не працює. Ви хочете, щоб ми вам показали боротьбу з корупцією, ми вам покажемо. Але корупції не стає менше. Така імітація створюється для того, щоб прикрити ті процеси, які дійсно відбуваються в Україні, але система залишається незмінною ще з часів Щербицького», – пояснив Бондаренко.

Відповідаючи на запитання ведучої про те, що за часів СРСР існувала більш-менш компетентна влада, але що сьогодні відбувається з компетентністю і чи у суспільства є запит на компетентність, пан Бондаренко сказав, що в суспільства є запит на стабільність. Питання компетентності умовне, тому що визначається ефективністю.

«Питання компетентності напряму залежало від того, що була підзвітність комусь. Над українською владою була московська влада, і наше керівництво знало, що по голові не погладять. Потрібно було показувати якісь конкретні результати. Зараз же є незалежність, і ні перед ким не треба звітувати. Хоча на сьогоднішній день США настільки втручаються в українське життя, й українські політики активно апелюють до американського фактору для того, щоб зняти з себе деяку відповідальність. Якщо буде компетентність всіх, то, очевидно, буде вища ефективність роботи. Насправді ми не бачимо ефективності від цієї держави, цієї системи, яка на сьогоднішній день існує в державі», – відповів гість програми.

Як повідомлялося, Кость Бондаренко назвав рису, яка об’єднує владу України та Польщі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-26 04:46 :54