Бізнесмен купив будинок для багатодітної сім’ї – і ні грама дешевого піару!

Дива трапляються! Але це лише художній вислів. Насправді це не диво, це звичайна природна реакція духовно здорової людини – поділитися тим, що у тебе в надлишку, з тим, у кого цього дуже бракує і хто на це заслуговує. І при цьому не тиражувати свій вчинок в інформаційному просторі.

Здавалось б, як просто, а така рідкість! Я про невідомого бізнесмена, який купив багатодітній родині із села Куровичі (Львівська обл.) будинок. Марія Ракус зі своїми сімома донечками жила у крихітній квартирці 22 кв. м. Ви не уявляєте, який у неї порядок! Це талант домашнього менеджменту! Не кожен так зможе. Структурувати одяг для сімох дітей у маленькій кімнаті – то космос.

Сергій прочитав про родину в газеті. Приїхав у гості до Марії, переконався, що вона доглядає за дітьми, що вона хороша мати, і купив їй будинок. Вартість побажав залишити в таємниці. Коли прийшов до сільради поцікавитися, які є будинки на продаж, то її секретар Ірина Бундза подумала, що чоловік жартує. Із усіх будинків він обрав найкращий і радився із Марією, чи їй підходить.

Будинок уже оформлений на Марію Ракус. Ще триває ремонт. Його робить Сергій за свої кошти. Облаштовує ванну, туалет всередині будинку і замовив частину меблів. Марія так і не знає його прізвища! Вдумайтеся – Марія не знає. Не те, що село, місто, район, область...

Це справді сприймається як диво на фоні дешевого піару крутих дядьків на дитячих пісочницях. Ми з колегами недавно жартували, що скоро достойники дитячі пісочниці відкриватимуть і кликатимуть журналістів, щоб зняли, як вони перерізають стрічку між бордюрчиками тієї пісочниці...

А тут милосердя у чистому вигляді і згідно з християнською формулою: нехай ліва рука не знає, що робить права...

На фото Марія Ракус із трьома донечками (решта вдома) на сходах свого нового будинку Мрії, яка збулася.

Фото: facebook.com/toribal
Фото: facebook.com/toribal

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-15 14:10 :18