Новини » Політика 9 жовтня, 2018, 11:27
Велике політичне ток-шоу «Народ проти» повертається на ZIK
<nbsp;>

Головне ток-шоу країни «Народ проти» готується до нового сезону. Оновлений проект у більш досконалому форматі глядачі побачать вже у п’ятницю, 19 жовтня, о 21:30. 

Інформаційно-політичне інтерактивне ток-шоу на ZIKy готувалося до рестарту ще навесні, але команда «Народу проти» вирішила збільшити масштаби шоу та вдосконалити формат – це потребувало часу.

«Проект нікуди не зник з екранів телевізорів. Програма стане більш динамічною, відкритою для глядача і максимально актуальною», – говорить генеральний продюсер телеканалу ZIK та ведуча ток-шоу «Народ проти» Наташа Влащенко.

У новому сезоні «Народу проти» глядачі познайомляться зі співведучими Наташі Влащенко – «резонерами». Вони підсумовуватимуть сказане з різних позицій і робитимуть висновки після кожного раунду дебатів. Хто саме вестиме ток-шоу разом із Влащенко – глядачі побачать уже 19 жовтня.
Наташа Влащенко у політичному ток-шоу «Народ проти» на ZIK.
Наташа Влащенко у політичному ток-шоу «Народ проти» на ZIK.

В оновленому форматі ток-шоу зроблено акцент на чіткий таймінг дискусії. Тепер запрошені гості матимуть лише 2 раунди, аби довести свою позицію до глядача, який, у свою чергу, може підтримати спікера або ні. Більше уваги відтепер приділятиметься й запитанням, які звучатимуть від аудиторії.

Окрім цього, новий сезон «Народу проти» створюватимуть у власній унікальній студії.

«Ми зробили все, щоб оновлений формат програми «Народ проти» був максимально зручним для глядача. Чіткий таймінг, грамотна модерація та аналітика. Це буде дійсно високопрофесійна дискусія за головними подіями тижня. На мою думку, основна відмінність від інших ток-шоу буде полягати саме в цьому. Для нас головне – глибина проникнення в проблему і можливість для глядача зробити свої висновки, щоб далі з ними йти на вибори і брати участь в доленосних для країни подіях свідомо», – розповідає ведуча ток-шоу «Народ проти» Наташа Влащенко.

Нагадаємо, прем’єра масштабного політичного ток-шоу «Народ проти» відбулася на початку вересня минулого року. Програма виходила в ефірі телеканалу ZIK щоп’ятниці о 21:30.

«Народ проти» – це єдине масштабне політичне ток-шоу в Україні, головним учасником якого є народ. «Народ проти» – хедлайнер ZIKу, незмінний лідер за рейтинговими показниками телепереглядів серед решти інформканалів у своєму слоті.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-20 21:23 :04