Новини » Політика 9 жовтня, 2018, 14:35
Василь Грицак: Росія реалізує в Україні сценарій «повзучої агресії»
Голова Служби безпеки України Василь Грицак. Фото: Марків Михайло/УНІАН
Голова Служби безпеки України Василь Грицак. Фото: Марків Михайло/УНІАН

Росія реалізує в Україні сценарій «повзучої агресії», тому весь цивілізований світ має створити єдиний фронт у протидії російській гібридній війні.

Про це на конференції з безпеки, яка відбулась у рамках Українського тижня у Лондоні, заявив голова Служби безпеки України Василь Грицак, повідомляє прес-центр СБУ.

За його словами, крім збройного протистояння на Донбасі гібридна війна охоплює й інші сфери життя українського суспільства: політичну, економічну, інформаційну, релігійну.

Напередодні майбутніх виборів Президента України Кремль провокує протиріччя між патріотично налаштованою частиною українського політикуму.

«Росія одночасно намагається консолідувати проросійський електорат навколо єдиного кандидата для приведення до влади в Україні проросійської політсили, зміни державного устрою та припинення міжнародної підтримки нашої країни», ‒ наголосив голова СБУ.

Серед методів розвідувально-підривної діяльності Кремля голова СБУ також виділив проведення інформаційних операцій, прямі акції впливу, політичні вбивства, теракти, кібертероризм, діяльність приватних військових кампаній по всьому світу.

«Україна ‒ полігон, де РФ випробовує знаряддя і тактику гібридної агресії, які потім застосовує для дестабілізації ситуації в США та країнах ЄС», ‒ зазначив Грицак.

Читайте також: В Росії зізналися, на які міста України хочуть відправити війська

Він підкреслив, що весь цивілізований світ має створити єдиний фронт у протидії російській гібридній агресії.

«Нам потрібні правові механізми, які однаково ефективно блокували б поширення російської брехні і у Великобританії, і у Німеччині, і в Україні. Протидія у гібридній війні ‒ це не лише ефективна оборона, а й потужна контратака. Бо найжахливіше для Кремля не лише оприлюднення його злочинів перед світовим співтовариством, але й донесення правди про справжній стан речей пересічним російським громадянам», ‒ підсумував глава СБУ.

Нагадаємо, чинний нардеп мав очолити сепаратистську «Народну раду Бессарабії».

Читайте також: Путін готовий до війни: Фейгін припускає сценарій з танками на Київ

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-21 21:57 :43