Новини » Суспільство 9 жовтня, 2018, 22:30
Співачка Приходько: Роки життя у РФ – найстрашніші у моєму житті
ZIK
ZIK

Усі роки, які я прожила у Росії, найстрашніші у моєму житті. Я пізнала там все: що таке зрада, що таке людська омана, що таке думки про самогубство. Я дізналася, що таке зневага й підлість.

Про це в ефірі хард-ток-шоу «DROZDOV» на телеканалі ZIK розповіла українська співачка Анастасія Приходько.

Анастасія Приходько, відповідаючи на питання ведучого, чи багато вона втратила, розірвавши «стосунки» з російським шоу-бізнесом, зазначила, що вона звільнилася від того життя, яке їй не подобалося.

Також співачка зізналася, що після того, як вона покинула Росію, вона змінилася музично.

«Я почала писати свою музику. До цього я навіть боялася про це мріяти. По одній простій причині – мені завжди казали, що в мене немає таланту до написання пісень. Я у це вірила.

Але пісня «Любила» стала хітом, навіть без відеороботи. Та мені й далі казали, що я не вмію писати. Мені також завжди казали, що робити, що одягати і що казати. Якщо усе це зважити, я отримала найголовніше – свободу! Я нікому нічого не винна», – наголосила Анастасія Приходько.

Співачка зізналася, що всі роки, які вона прожила у Росії, найстрашніші у її житті.

«Чому? Бо я пізнала там все. Я пізнала, що таке зрада, що таке людська омана, що таке думки про самогубство. Довели. Я дізналася, що таке зневага, підлість. Я цього не бачила, коли приїхала туди у 20 років», – розповіла гостя програми.

Анастасія Приходько додала, що її контракт з Росією закінчився ще у вересні 2014-го року.

Співачка зазначила, що були люди, які дуже хотіли, аби вона таки залишилась у Росії.

«Мені казали, що такий голос і такий талант повинен бути у Росії. Але я на власні очі побачила анексію Криму. А це моє дитинство. В Криму я вперше побачила море і вперше вийшла на сцену. Але вони посягнули на мою державу. А це я ніколи не пробачу», – наголосила Анастасія Приходько і зазначила, що вона вже ніколи не повернеться до Росії.

«Ні через 20, ні через 30 років я туди не повернуся. Для мене цієї держави не існує. Я не пов’язана з нею ніяк. Я майже не співаю російських пісень. Хіба що улюблені. Це 3-4 пісні. А це якраз і є боротьба із самим собою», – підкреслила волонтер і співачка Анастасія Приходько.

Нагадаємо, раніше в ефірі телеканалу ZIK Анастасія Приходько розповіла, як змінилось її життя із початком війни.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-25 13:09 :41