Пожежу на військових складах прокуратура розглядає як недбальство

Вибухи на військовому складі боєприпасів в Ічні на Чернігівщині. Фото: Мусієнко Владислав/УНІАН

За фактами вибухів на території 6 арсеналу Міністерства оборони на Чернігівщині Військова прокуратура почала провадження щодо недбалого ставлення до військової служби.

Про це повідомляє Військова прокуратура Центрального регіону України.

«Наразі за фактами вибухів військовою прокуратурою Центрального регіону України розпочато кримінальне провадження за ч.3 ст.425 Кримінального кодексу України (недбале ставлення військової службової особи до служби в умовах воєнного стану або в бойовій обстановці – ред.)», – йдеться у повідомленні.


На місці події працює група військових прокурорів на чолі з військовим прокурором Центрального регіону.

Досудове розслідування доручено слідчому відділу управління Служби безпеки України в Чернігівській області. Процесуальне керівництво здійснює військова прокуратура Чернігівського гарнізону Центрального регіону України.

Санкція ч. 3 ст. 425 ККУ – «недбале ставлення військової службової особи до служби, якщо воно спричинило тяжкі наслідки, вчинене в умовах особливого періоду, крім воєнного стану» – передбачає позбавлення волі на строк від 5 до 7 років.

Нагадаємо, 9 жовтня у місті Ічня на Чернігівщині на сталися вибухи на військових складах з боєприпасами. Пожежею охоплено близько 682,6 га арсеналу Міністерства оборони, з яких 402 га – технічна територія.

За інформацією ДСНС, в Ічні евакуювали близько 10 тисяч людей.

На місце події виїхала оперативна група на чолі з начальником Генштабу.

Станом на 8:00 9 жовтня загиблих у результаті вибухів немає. 63 особи з Ічні звернулись до лікарні із поганим самопочуттям через дим.

Читайте більше новин на тему: Вибухи в Ічні.

Loading...