live
Новини » Курйози 247 Читать эту новость на русском

NASA планує відмовитися від всіх російських «Союзів»

У 2019 році Національне управління США з аеронавтики і дослідженню космічного простору (NASA) планує запуск першого космічного корабля до Міжнародної космічної станції (МКС) в рамках співпраці з компанією SpaceX.

Про це повідомляє SpaceNews - інформують Букви.

Згідно з планами NASA, в відомстві планують повністю відмовитися від російських космічних кораблів на користь приватних підрядників. Зокрема, йдеться про компанії SpaceX і Boeing.

У червні 2019 року планується запуск космічного корабля Crew Dragon до МКС. На орбіту корабель виведе ракета Falcon 9. Саме її розробкою займається компанія SpaceX.

На борту будуть астронавти Боб Бенкен і Дуглас Херлі.

У тому випадку, якщо запуск буде успішним, другий політ планують здійснити через два місяці, в серпні, на кораблі CST-100 Starline.

Крім SpaceX в NASA співпрацюють з компанією Boeing, яка займається розробкою CST-100 Starline.

Оскільки контракт NASA з Російською Федерацією закінчується в листопаді 2019 року, продовжувати його американське відомство не має наміру, оскільки віддає перевагу співпраці з приватними компаніями. Поступово планується відмовитися від всіх російських «Союзів».

У травні заснована Ілона Маском американська компанія SpaceX провела успішний запуск модернізованої ракети Falcon 9 з бангладешським супутником зв’язку Bangabandhu Satellite-1.

У квітні з мису Канаверал компанія SpaceX успішно запустила ракету-носій Falcon 9 із супутником NASA, який буде займатися пошуком нових екзопланет.

16 квітня повідомлялося, що супутник NASA TESS, який буде запущений в космос на ракеті-носії Falcon 9, займеться вивченням планет і зірок.

 

Loading...
Loading...
Loading...