На складі боєприпасів в Ічні стається два-три вибухи на секунду, – Генштаб

Вибухи на військовому складі в Ічні на Чернігівщині. Фото: cheline.com.ua

Станом на 7-му годину ранку інтенсивність вибухів на військових складах в Ічні складає два-три вибухи на секунду.

Про це повідомляє прес-служба Генштабу Збройних сил України.

«До локалізації надзвичайної ситуації на 6-му арсеналі залучено один штатний пожежний танк ГПМ-54, ще чотири пожежних танки заплановано та найближчим часом будуть доставлені та посилять заходи з локалізації. Також працює ода автоцистерна на базі автомобіля КАМАЗ і дві автоцистерни на базі автомобіля МАЗ», – йдеться у повідомленні.

Із Ічні та найближчих населених пунктів евакуйовано близько десяти тисяч осіб. Зокрема, особовий склад арсеналу, мешканці, які проживають на адміністративній території арсеналу евакуйовані в населений пункт Буди (за попередніми підрахунками близько 860 чоловік).

До евакуації населення залучено понад 20 автобусів Ічнянської районної державної адміністрації Чернігівської област.

«Жертв, поранених, травмованих та загиблих серед військовослужбовців, працівників Збройних Сил України та місцевого населення немає, матеріальні збитки – уточнюються. Оперативна група на чолі з начальником Генерального штабу Збройних Сил України працює на місці надзвичайної події», – зазначають у Генштабі.

Також подають контактний телефон для довідок та уточнень (для громадян): (044) 454-46-69 – Відділ морально-психологічного забезпечення ЗСУ.

Нагадаємо, 9 жовтня у місті Ічня на Чернігівщині на сталися вибухи на військових складах з боєприпасами. Пожежею охоплено близько 682,6 га арсеналу Міністерства оборони, з яких 402 га – технічна територія.

За інформацією ДСНС, в Ічні евакуювали близько 10 тисяч людей.

На місце події виїхала оперативна група на чолі з начальником Генштабу.

Станом на 8:00 9 жовтня загиблих у результаті вибухів немає. 63 особи з Ічні звернулись до лікарні із поганим самопочуттям через дим.

Читайте більше новин на тему: Вибухи в Ічні.

Loading...