Пашинського підловили на публікації фейкового фото арсеналу в Ічні

Сергій Пашинський. Фото: Гонтар Володимир/УНІАН

Голова Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони Сергій Пашинський поширює фейкову інформацію, про арсенал в Ічні, видаючи довоєнні фотографії, імовірно, з російського складу за фотографії складу в Ічні.

Про це повідомляє портал MIL.IN.UA.

Зазначимо, Пашинський сьогодні на своїй сторінці у Facebook повідомив, що Комітет Верховної Ради України з питань національної безпеки й оборони ще рік тому проінспектував склад боєприпасів у Ічні Чернігівської області і рекомендував терміново перемістити всі боєприпаси у спеціальні бетонні сховища.

«Цим фотографіям рівно рік. Після вибухів арсеналів у Калинівці нашим комітетом було здійснено інспекційну поїздку у третій за величиною склад боєприпасів у Ічні Чернігівської області. Тоді було рекомендовано терміново виділити кошти, розробити відповідні будівельні проекти та перемістити усі боєприпаси у спеціальні бетонні сховища. За власною ініціативою я замовив та передав у Міноборони будівельний проект такого сховища. Також, завдяки підтримці народних депутатів, ми внесли зміни до законодавства, які максимально спрощують будівництво таких споруд на території військових частин», – написав він.

<nbsp;>
;>

 

<nbsp;>
;>

Натомість портал MIL.IN.UA з’ясував, що це фото восьмирічної давнини і опубліковані вони були на російському сайті pikabu.ru.

<nbsp;>
;>
<nbsp;>
;>
Loading...