Новини » Київ 9 жовтня, 2018, 16:59
Кличко: Ми підтримаємо київських вчителів і перерозподілемо кошти на зарплати з бюджету міста
Фото: kiev.klichko.org
Фото: kiev.klichko.org

Через розподіл Мінфіном державної субвенції за новою формулою Київ недоотримав понад 865 млн грн на заробітну плату вчителям столичних шкіл. Щоб педагоги отримали заплановані надбавки до зарплати в повному обсязі, Київрада має внести зміни до бюджету міста.

Про це міський голова Києва Віталій Кличко заявив під час години запитань до мера на сесії Київради.

Віталій Кличко наголосив, що проблема з виплатами освітянам виникла через розподілення державної субвенції Міністерством фінансів за новою формулою. У результаті цього Київ недоотримав понад 865 млн грн на заробітну плату вчителям.

«Ми зверталися неодноразово до уряду з проханням збільшити обсяги освітньої субвенції столиці на 2018 рік. На жаль, Києву коштів не додали. Сьогодні Департамент фінансів КМДА спільно з районними державними адміністраціями завершують розрахунки щодо суми необхідних коштів для виплати надбавок вчителям у повному обсязі. Щоб вирішити це питання, ми готові здійснити перерозподіл видатків між бюджетними програмами та галузями. Для цього Київрада має внести зміни до бюджету столиці, які наразі готуються», – відзначив міський голова Києва.

Віталій Кличко також зауважив, що в Києві вирішене питання щодо виплати грошової винагороди освітянам з нагоди Дня працівника освіти. Столичні вчителі отримають її в першій половині жовтня.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-25 08:14 :54