До Дня захисника у Львові луганські та львівські фотографи представили виставку «Наші герої»

Фотовиставка до Дня захисника України «Наші Герої». Фото: Микола Тис/ZIK

У вівторок, 9 жовтня, у Львівській обласній раді відкрилася фотовиставка «Наші Герої» в межах проекту «Україна єдина: Журналісти Львівщини та Луганщини «за»!».

У виставку входять 25 світлин, які фотографи Львівщини та Луганщини надсилали на конкурс. Протягом місяця завдяки онлайн-голосуванню буде визначено трьох переможців, які за призові місця отримають грошові винагороди.

«Приємно повідомити, що аналогічна виставка відбувається у Луганській обласній військово-цивільній адміністрації. Це означає, що медійні обміни в дії. Поки готувалася виставка сталася подія, яка нагадує нам – в Україні досі триває війна, вона не завершена. Один з фотокореспондентів, якому лише 23 роки, подав свої світлини на конкурс, і, виконуючи завдання, підірвався на російській міні. Він не загинув, але втратив ногу. Сьогодні цю виставку ми присвячуємо йому і усім героям, які захищають нашу землю», – зазначив голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

Львівський журналіст, колишній прес-офіцер 14 бригади Влад Якушев, фотороботи якого також представлені на виставці, поділився враженнями від проекту: «Мені дуже приємно, що така виставка відбулась, адже велика кількість людей досі не хоче чути про війну, а тим більше бачити її. Ця виставка – ще одна можливість сказати, що війна справді існує, триває, і досі гинуть наші хлопці. Дуже часто ті, хто в окопах, залишаються поза об’єктивами камер, поза увагою… Саме тому такі виставки потрібно робити якнайчастіше. І я думаю, що матеріалу для них ніколи не забракне».

Конкурс «Наші Герої» покликаний налагодити міжрегіональні контакти, об’єднати зусилля задля підтримки наших захисників, а також зробити відомими для загалу імена наших героїв та прославити їх у фотороботах, виставках.

Loading...