Новини » Суспільство 9 жовтня, 2018, 21:15
Анастасія Приходько: Ніколи не була «в обоймі» – я не «стадна» людина
ZIK
ZIK

Я ніколи не була «в обоймі». Анастасія Приходько ніколи нічого не буде просити. Я не «стадна» людина, не можу бути в «стаді», мною не можна керувати. Якщо мене не бачать на тусовках, то я вважаю, що наразі це не головне.

Про це в ефірі програми «DROZDOV» на телеканалі ZIK розповіла співачка Анастасія Приходько.

«Я ніколи не була «в обоймі». Анастасія Приходько ніколи не дала гривні, щоб бути в ротації на каналах або радіостанціях. Анастасія Приходько ніколи нічого просити не буде. Я не «стадна» людина, я не можу бути в «стаді», мною не можна керувати. Якщо мене не бачать на тусовках, то я вважаю, що наразі це не головне. Зараз у людей мого народу є горе. Я не хочу зараз долучатися до вечірок, і це мій особистий вибір», – зазначила співачка.

За її словами, їй подобається бути тим, ким вона є, бо це дає їй незалежність. Якби у неї був «покровитель», він би нею керував, як маріонеткою.

«Мною ніхто не керує. У мене немає спонсорів, олігархів чи «папіка». Все, що я заробила, я заробила чесно. Все, що я вкладаю в себе, все, що я записую і все, що я роблю – це все відверто. Мені це подобається. Тому я можу говорити, тому я можу діяти, тому я можу робити так, як я вважаю за потрібне», – пояснила Приходько.

Відповідаючи на запитання ведучого про те, як гостя програми оцінює себе до 2013 року, чи це та сама людина, пані Приходько сказала, що та, якою вона є зараз – це є те справжнє, яке вона ховала до 2013 року.

«Я була різною. Я намагалася втиснутися в ці кола шоу-бізнесу: ходити в сукнях, на підборах, робити зачіски, мейкап, казати те, що хочуть почути, та посміхатися завжди, коли це кажуть. З 2013 року я така, яка є, і я не боюся себе показувати. Коли я справжня, мене неможливо вразити, тоді я могла розгубитися і забути, що я маю казати, тут я просто живу. Я зрозуміла, що в мене життя одне, і я хочу прожити його гідно, тому моя броня – це моя справжність», – розповіла гостя програми.

Як повідомлялося, Анастасія Приходько розповіла, як змінилось її життя з початком війни.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-17 17:57 :00