Виглядає, хтось з фракції БПП хотів підставити Президента щодо закону «Про мову»
Ганна Гопко
громадський діяч і журналіст, народний депутат України

Петро Порошенко має шанс поставити свій підпис під історичним законом про державну мову. Але для цього треба прибрати бар’єр між Президентом і українським суспільством у вигляді тих провокаторів в оточенні глави держави, які виставляють главу держави ворогом української мови.

Адже лише шкідники, які працюють на ворожу державу чи політичних конкурентів Петра Олексійовича, могли на рівному місці налаштувати Президента і верхівку його фракції проти якісного законопроекту про мову, підтриманого всіма патріотичними фракціями, громадянським суспільством, урядовцями й експертним середовищем.

Я щиро сподіваюся, що Президент розбереться, хто і для чого намагався руками БПП зірвати голосування за надважливий законопроект, і не дозволить цим людям блокували процес підготовки законопроекту до другого читання.

Президенту варто було б звернути увагу, хто при голосуванні 4 жовтня «розхитував» фракцію БПП та хотів виставити її на посміховисько. Виглядає на те, що хтось з фракції зумисне намагався підставити Петра Порошенка.

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-17 15:35 :43