Новини » Політика 8 жовтня, 2018, 2:09
«Війни майбутнього»: ядерні бомби замінять кліматичною зброєю, – інженер нанотехнологій

Сучасні технології дозволяють жителям Землі провести польоти в Космос, зробити видатні відкриття і вивчити найближчі галактики. Однак, часто люди не користуються своїми ідеями для мирних цілей, а намагаються зробити щось, що буде лякати і гноїти інших, більш слабких людей.

Про це повідомляє vistanews.

Відомо, що прийняте значення поняття «ядерної зброї» має на увазі зброю масового ураження (поряд з біологічною і хімічною зброєю). У свою чергу, ядерний боєприпас – це вибуховий пристрій, що використовує ядерну енергію. Експерти передбачали початок ядерної війни в Північній Кореї на початку 2018 року, але помилилися.

Потім приписали протистояння Путіна з США, яке мало б закінчиться аналогічним сценарієм. Однак, зараз розмови про ядерну небезпеку і ядерну війну вже не актуальні.

Таку думку озвучив інженер нанотехнологій. Війна майбутнього ознаменується не тільки зміною пріоритетів, а й зміною видів озброєння, стверджує експерт. Ядерні бомби зміняться кліматичною зброєю. Її ще називають метеорологічною зброєю, що означає гіпотетичну зброю масового ураження і руйнування економіки окремо взятої країни або групи країн, що використовує в якості вражаючого фактора штучний вплив на природні ресурси, погоду і клімат окремо взятої території, країни, держави, материка, континенту.

Можливе втілення даного сценарію війни як на Землі, так і в Космосі, що ознаменується великими наслідками для людей, каже інженер. За його словами ясно, чим більше люди будуть винаходити подобу кліматичної зброї, тим швидше Земля стане непридатною пустелею без флори, фауни і тим більше без людей.

Як повідомлялось раніше, депутат закликав до референдуму задля повернення статусу ядерної держави.

Читайте також: Врятувати людство: з далекого 3300 року прибув чоловік з нерадісними новинами

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-23 16:20 :08