Новини » Політика 8 жовтня, 2018, 19:49
Українська правоохоронна система – антиробітничо-селянська, – експерт
ZIK
ZIK

Українська правоохоронна система є «антиробітничою» та «антиселянською», оскільки судить переважно людей, які не мають грошей і зв’язків.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив політичний експерт Костянтин Матвієнко.

Експерт, коментуючи засідання Регламентного комітету ВРУ, на якому розглядали подання щодо зняття депутатської недоторканності з нардепа від Опоблоку Олександра Вілкула, зауважив, що статистика свідчить про те, що з усіх народних обранців, із яких знімали недоторканність, за гратами перебуває лише Надія Савченко.

«Українська правоохоронна система – антиробітничо-селянська, тобто, засуджують переважно людей, які не мають грошей і не мають зв’язків», – зазначив політичний експерт.

Гість програми наголосив, що, на його переконання, парламентський імунітет в Україні має зберігатися, оскільки рівень довіри до української правоохоронної системи, включно із новоствореними антикорупційними органами, «абсолютно нульовий».

«Вони інфіковані свавіллям та цілковитим правовим нігілізмом», – заявив Костянтин Матвієнко.

На його думку, поки правоохоронну систему в Україні використовують із політичною метою чи з метою рейдерства, «віджимання» бізнесу чи нерухомості, до того часу в громадян має бути захист через парламентський імунітет. Експерт пояснив, що коли громадяни звертаються до депутата, той намагається розібратися у неправосудних рішеннях правоохоронних органів, стає вразливим для сваволі з боку цих органів.

«До того часу, поки ми кардинально не реформуємо правоохоронну систему, парламентський імунітет має діяти», – заявив Костянтин Матвієнко.

Нагадаємо, сьогодні Регламентний комітет ВРУ розглянув подання Генерального прокурора України Юрія Луценка щодо народних депутатів від Опозиційного блоку Дмитра Колесникова та Олександра Вілкула.

Юрій Луценко стверджує, що дії депутата ВРУ Олександра Вілкула на посаді голови Дніпропетровської ОДА щодо передачі в оренду Орджонікідзевському гірничо-збагачувальному комбінату земельних ділянок призвели до збитків на суму 480 тисяч гривень.

Як повідомляли раніше, 4 жовтня у ВРУ забракло голосів для того, щоб зняти недоторканність із народного депутата із фракції «Опозиційний блок» Сергія Дунаєва.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 23:31 :05