Новини » Політика

У справі НАБУ щодо Мосійчука «не сходяться кінці з кінцями», – Юрій Луценко

Ігор Мосійчук. Фото: Мусієнко Владислав/УНІАН

Генпрокурор Юрій Луценко вважає, що у справі Національного антикорупційного бюро щодо нардепа від Радикальної партії Ігоря Мосійчука бракує доказів для отримання дозволу парламенту на притягнення його до кримінальної відповідальності.

Про це він зазначив, відповідаючи на запитання журналістів у кулуарах Верховної Ради, передає «Укрінформ».

«Згідно з висновком юридичного департаменту, документи, які я отримав у своїх колег, не містять достатніх доказів, які б я міг використовувати на засіданні комітету Верховної Ради», – сказав він.

Як зазначив Луценко, слідство вважає, що будинок, в якому проживає сім’я нардепа, не може бути власністю його помічника, оскільки він не має для цього фінансових можливостей.

«У той же час із заяви помічника випливає те, що він є активним бізнесменом, який має близько сотні господарюючих об’єктів на території міста Києва. Тому стверджувати, що це просто підставна особа, у якої немає нічого, крім зарплати помічника... якось не сходяться кінці з кінцями», – прокоментував генпрокурор.

Нагадаємо, у січні поточного року детективи НАБУ одержали тимчасовий доступ до вхідних та вихідних дзвінків, а також смс-повідомлень з мобільного номера дружини нардепа Мосійчука за період з 26 грудня 2016 до 1 січня 2018 року.

За версією слідства, нардеп Мосійчук у 2015 році придбав будинок у селі Білогородка Києво-Святошинського району Київської області, право власності якого зареєстровано на свого водія Андрія Дзюбенка. Не пізніше грудня 2016-го політик спільно з дружиною в’їхали до вказаного будинку і постійно там проживають.

Loading...