понеділок, 8 жовтня, 2018, 12:59 Львів
У проектованому нацпарку «Королівські Бескиди» масово вирубують дерева, – депутат

Депутат обласної ради Іван Собко зареєстрував проект рішення обласної ради «Про заборону проведення рубок лісу в межах проектованого природного парку «Королівські Бескиди».

Про це Іван Собко написав на своїй сторінці у  соціальній мережі.

На останньому засіданні тимчасової контрольної комісії він не отримав відповіді на запитання про те, що буде з 9 тисячами гектарів у Старосамбірському районі, які Львівська обласна рада своїм рішенням виділила для створення Національного природного парку «Королівські Бескиди».

«Згідно з інформацією директора «Галсільлісу» та сільських голів Старосамбірського району, на територіях Дністрянського та Старосамбірського лісництв (ці території віднесені до Нацпарку) активно відбуваються рубки. Всі розуміємо чому? Щоб до Указу Президента «Про створення Нацпарку «Королівські Бескиди» площею 9 тис. га вирізати усе, що можна, та продати. Маю переконання, що профільна комісія обласної ради та сесійна зала підтримають мою ініціативу, чим покажуть, що справді вболівають за ліс у Карпатах, а не щось інше», – написав Іван Собко.

Нагадаємо, Міністерство екології та природних ресурсів України схвалило клопотання про створення національного природного парку «Королівські Бескиди» на території Старосамбірського району.

Парк планують створити на площі 8997 га, за рахунок вилучення земель Старосамбірського ДЛГП «Галсільліс», зокрема, Старосамбірського лісництва – 4297 га, та Дністрянського лісництва – 4700 га.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-23 11:33 :03