Новини » Політика 8 жовтня, 2018, 22:08
Ляшко: Повернення Росії у ПАРЄ продемонструє всьому світу, що гроші – важливіші за принципи

Лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко заявив: якщо у ПАРЄ таки проголосують за повернення російської делегації, наполягатиме на розриві відносин України із цією організацією. Мовляв, РФ виключили із Асамблеї через анексію Криму та розв’язання війни на Донбасі. Тому повернення представників держави-агресора «через гроші Москви» – це фактично знищення самого ПАРЄ.

Про це повідомляє прес-служба «Радикальної партії Олега Ляшка».

Ляшко заявив: на сесію ПАРЄ в Страсбург, яка розпочала свою роботу в понеділок, приїхав, щоб не допустити зняття санкцій з Росії і «повернення агресора в коло цивілізованих націй». Політик нагадав, що офіційну Москву виключили з Асамблеї 4 роки тому за анексію Криму і розв’язання війни на Донбасі. Однак, за словами «радикала» лобісти Росії наполягають на її поверненні, адже фінансові внески офіційної Москви дуже потрібні організації.

«Повернення російської делегації – це фактично знищення самого ПАРЄ. Це дискредитація цієї установи і демонстрація всьому світу, що гроші важливіші за принципи. Ми намагаємося утримати наших колег від цього необачного кроку, тому що Україна сьогодні захищає мир і верховенство права у Європі. І тут, в Страсбурзі, сьогодні фактично Україна бореться за ті цінності, які нам декларують європейські політики «, – зазначив Ляшко.

Лідер «Радикальної партії» заявив: якщо Росію повернуть до складу ПАРЄ, він буде наполягати на розриві відносин України з цією організацією.

«Нам не вперше терпіти зраду. Колись нам вже наобіцяли золоті гори в обмін на відмову від ядерного статусу, тому що ніхто не хотів бачити Україну сильною. Сьогодні, коли ворог посягнув на нашу землю, від нас відвертаються ті, хто повинен був гарантувати безпеку за Будапештським меморандумом. Але правда на нашому боці, тому ми вистоїмо, а зрадники стануть заручниками війни, від якої нас не захистили», – підкреслив Ляшко.

За повернення російської делегації в ПАРЄ будуть голосувати вже у вівторок.

Як повідомлялось, минулого тижня народні депутати підтримали проект постанови, у якій засуджують спроби повернути російську делегацію до ПАРЄ в обхід резолюцій.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-23 09:53 :25