Новини » Суспільство 7 жовтня, 2018, 6:21
Вчені встановили основну причину зайвої ваги

Якщо від зайвої ваги ніяк не вдається позбавитися і строгі дієти не дають бажаного результату, а зовсім навпаки, ви все більше набираєте вагу або ви правильно харчуєтеся, ведете активний спосіб життя, але зайва вага наполегливо не йде.

Про це повідомляє terrawoman.

Результат пошуку зображень за запитом "фото товстих людей"

Лептин – це гормон, який виробляють клітини, які мають функцію коригувати вагу тіла і рівень енергії, яка витрачається організмом.

У лептина є дві основні функції в організмі. Перша з них являється передача сигналів мозку, коли ми їмо, саме цей сигнал визначає об’єм їжі, який потрібний організму для повноцінної роботи, а друга полягає в стимуляції жирової тканини, щоб отримувати енергію.

Тіло випускає все більше і більше лептина в кровотік, як ви починаєте набирати зайву вагу, щоб створити баланс, стимулюючи жирову тканину, щоб спалити зайвий жир.

Проте, іноді, лептин є ознакою дисбалансу. Точніше кажучи, тіла багатьох людей з надмірною вагою виробили те, що ми називаємо резистентністю до лептину.

Після тривалого періоду високих рівнів лептина, тіло деяких людей втрачає чутливість до лептину. Це означає, що мозок не чує, коли лептин говорить йому, що необхідно припинити їсти і прискорити обмін речовин.

Це робить втрату ваги, підтримку здорової ваги і швидкість обміну речовин дуже складним процесом. Опір організму лептину, робить його заручником, схильним до хронічних захворювань, викликаючи набір зайвого жиру.

Строгі дієти також можуть бути причинами того, що розвинулася резистентність до лептину. Деякі люди роблять помилку, скорочуючи споживання калорій різко, тому що вони хочуть схуднути швидко. Але це часто стає проблемою, вона примушує лептин реагувати, кажучи мозку про те, що йому треба більше їжі.

Ось чому різке обмеження їжі (строга дієта) не дає постійних результатів і призводить до ще більшого набору ваги після закінчення дієти.

Обдурити цей гормон можна, зменшуючи кількість їжі поступово. Почніть скорочувати об’єми найкалорійніших ваших страв, наприклад солодощі. Поступово замініть цукор на мед або стевію, а печиво, булочки, цукерки на сухофрукти. Смажені і жирні, копчені і солоні продукти замінюйте на тушковані і печені. Все необхідно робити поступово і ви станете почувати себе легше, підніметься настрій, піде втома і зайва вага.

Адже ви ж помічали, що стрункі люди активніші і рухливіші, вони із задоволенням ходять пішки і устигають за день багато що зробити. Тоді як огрядній людині більше хочеться полежати на дивані, вона більше втомлюється і прогулянка пішки їй в тягар і якість життя значно зменшується.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-19 10:27 :11