Новини » Світ 7 жовтня, 2018, 3:35
Китайська влада підозрює очільника Інтерполу в корупції

Президента Інтерполу Мен Хунвея могли затримати за протекцію однієї з IT-компаній при отриманні вигідних контрактів

Про це пише французьке видання Le Parisien, – повідомляє ua.112.ua.

Президент Інтерполу Мен Хунвей. Фото: twitter.com/interpol_hq

За даними джерел газети, китайські правоохоронці підозрюють Мен Хунвея в незаконному сприянні при отриманні урядових контрактів одній з компаній, яка працює в сфері кібербезпеки.

Раніше Інтерпол спрямував китайській владі офіційний запит з вимогою повідомити всі наявні дані про місцезнаходження президента організації Мен Хунвея.

У заяві організації йдеться, що «агентство очікує офіційної відповіді від влади КНР щодо стану президента». Аналогічний запит направило офіційному Пекіну і МВС Франції.

Французька поліція взяла під охорону родину зниклого президента Інтерполу, оскільки їм почали надходити погрози.

Нагадаємо, що 64-річний Мен Хунвей вирушив з Франції у відпустку до Китаю 29 вересня. Після цього він перестав виходити на зв’язок. Пізніше South China Morning Post написала, що Мена Хунвея відвезли на допит одразу по прильоту на батьківщину, в Китаї він перебуває під слідством. Офіційної інформації про те, де перебуває глава Інтерполу, і в чому його звинувачують, немає.

Мен Хунвей був призначений президентом Інтерполу в 2016 році. До цього обіймав посади очільника Берегової охорони КНР і заступника міністра громадської безпеки.

Міжнародна організація кримінальної поліції Інтерпол об’єднує правоохоронців з різних країн для боротьби з організованою злочинністю, торгівлею наркотиками, тероризмом і фальшивомонетниками. У даний час до неї входять 192 держави. Штаб-квартира Інтерполу знаходиться у французькому Ліоні.

Як повідомлялось раніше, президент Інтерполу зник після від’їзду в Китай 29 вересня.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-24 02:44 :28