Новини » Суспільство 7 жовтня, 2018, 3:49
Астрономи знайшли зірки-імігранти

Фахівці з Лейденського університету в Голландії поблизу Чумацького Шляху виявили зіркових іммігрантів, які, можливо, виникли в іншій галактиці.

Про це повідомляють kontrakty.

Mlechnui_Pyt_07.10.18

Голландські астрономи організували пошук швидко рухаються тел серед 7 млн. Зірок. Для цього дослідники проаналізували дані про спостережуваних положеннях, паралаксі, променевих швидкостях і власних рухах зірок, отримані космічним телескопом Gaia.

Це, в свою чергу, дозволило визначити відстань і загальний розподіл швидкостей для всіх світил. Дослідникам вдалося знайти зірки, чиї швидкості були досить великі для того, щоб подолати гравітацію Чумацького Шляху з імовірністю 50%.

З цієї вибірки вчені виділили 20 зірок, які були здатні подолати тяжіння галактики з імовірністю 80%. При цьому розрахунок їх орбіт виявив, що серед них немає зірок, які мали б надвисокі швидкості і могли б прибути з центру Чумацького Шляху.

Голландські астрономи знайшли 7 зірок, тікають в сторону від галактичного диска. До слова, траєкторії інших 13 об’єктів знаходилися осторонь від галактики, включаючи орбіти 2 найбільш швидких зірок (700 км / с).

На думку фахівців, ці світила могли прилетіти з далеких галактик і відносяться до популяції позагалактичних зірок.

Як повідомлялось раніше, НАСА оприлюднило план із захисту Землі від астероїдів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-23 11:44 :10