Новини » Політика 6 жовтня, 2018, 15:17
«Смерті ми не потрібні»: у мережі опублікували лист, який Клих написав Сенцову
Станіслав Клих
Станіслав Клих

Український політв’язень Станіслав Клих написав листа іншому в’язню Кремля українському режисеру Олегу Сенцову.

Фото листа опублікувала на своїй сторінці правозахисниця Марія Томак, передає УНІАН.

Вона зазначила, що лист було написано до оголошення Сенцовим про завершення голодування. Він так і не потрапив до режисера.

«Він не встиг потрапити до рук Олега до того, як він припинив голодування, але, сподіваюся, потрапить після. В якості моральної підтримки», – написала правозахисниця.

У листі до Сенцова Клих пише:

«Привіт, Олеже!

Передаю тобі великий привіт з в’язниці м. Верхньоуральськ Челябінської обл. Стежу за твоїм станом і голодуванням у «Новій газеті». Якщо у тебе дуже погане здоров’я, я б просив тебе припинити голодування. Смерті ми не потрібні, ти потрібен своїй мамі і дітям. Я тебе не засуджуватиму, якщо ти припиниш голодування, але, тим не менш, розумію, що все це дістало, особливо обіцянки швидкого звільнення в листах, я такі листи теж отримую і це так само дратує, як і тебе, але потрібно розуміти, що люди, які зі всього світу пишуть листи, бажають нам добра. З моменту твого голодування, проблемі українських політв’язнів стали приділяти більше уваги, за це, думаю, ми всі тобі вдячні.

Станіслав Клих

ФКУ-Т Верхньоуральськ

P. S. Отримав від тебе листівки ще в Грозному у 2016-му. Бажаю, незважаючи ні на що, повернутися до твоїх дітей».

Фото: Марія Томак/Фейсбук
Фото: Марія Томак/Фейсбук

Нагадаємо, адвокат українського політв’язня Олега Сенцова Дмитро Дінзе розповів, що російські лікарі пообіцяли режисеру, що з нього зроблять овоч, якщо він не відмовиться від голодування.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-15 17:03 :17