Порошенко: Реформа сільської медицини проводиться завдяки повернутим коштам, які вкрала попередня влада

Президент Петро Порошенко наголошує на важливості забезпечення якісними медичними послугами кожного українця, незалежно від місцевості, в якій проживають люди. «Саме тому реформа сільської медицини – була тою реформою, яку я розпочав», – сказав Глава держави під час спілкування з персоналом Болградської центральної районної лікарні, яку відвідав в рамках робочої поїздки до Одеської області.

Про це повідомляє прес-служба Глави держави.

«Я прийняв рішення – давайте ми започаткуємо програму сільської телемедицини. Бо Україна є дуже великою державою, Одеська область є найбільшою в Україні за територією. Важливо, щоб навіть у найвіддаленішому куточку Одеської області, так само як і всієї України, в кожному селі компетентними зусиллями працівників районної лікарні, працівників третьої, четвертої ланки, обласного центру, найкращих фахівців з Києва ми могли достукатися до села і надати ту допомогу, яка рятує в перші «платинові секунди» і хвилини», – додав він.

Петро Порошенко зазначив, що реформа в медичній галузі запроваджується, в тому числі і за рахунок повернутих в Україну коштів, що були вкрадені попередньою владою. Він також наголосив, що саме медицина, після армії, була тією важливою сферою, яка потребувала змін.

«Тим, кому потрібно – будуть бригади швидкої або екстрена служба лікарні своєчасно доставить її (людину – ред.) уже маючи результати і знаючи, що саме готувати для того, щоб не втрачати час», – дода він.

Президент особливо відзначив, що проваджується ця реформа «не в Києві, не в Міністерстві». «Це робиться вашими руками, коли є абсолютно ідеальна координація між Києвом, областю, районом і сільським фельдшерсько-акушерським пунктом – тоді будуть врятовані тисячі, може й десятки тисяч», – наголосив він.

 Loading...