Новини » Політика

Нардеп звинуватив картку в «самостійному» голосуванні за санкції щодо телеканалів

ZIK

Один із народних обранців був відсутній у залі засідань, але якимось чином його картка двічі проголосувала за постанову щодо санкцій проти двох каналів.

Про це в ефірі програми «Спецпроект з Наташею Влащенко» на телеканалі ZIK народний депутат України Аркадій Корнацький.

Як повідомлялося, депутати Верховної Ради ухвалили постанову, якою запропонували Раді національної безпеки і оборони ввести санкції проти компаній-власників телеканалів «112 Україна» і NewsOne. 

«Я був відсутній у залі засідань, але якимось чином моє робоче місце двічі проголосувало. Один раз за включення до порядку денного цієї постанови, а вдруге – про розгляд її за скороченою процедурою», – зазначив народний обранець.

За його словами, від початку сесії він щоранку приходить на робоче місце, реєструється, отримує всі документи, які будуть розглядатися у Раді, і йде працювати до свого офісу. Пан Корнацький зауважив, що це принципова позиція через те, що голова Ради Парубій всупереч закону про регламент вже місяць не зачитує заяву про його вихід із фракції "БПП".

«Тут ніякої суперечності до регламенту немає. І я знаю, як правильно поступати згідно із законодавством. Я виконую свій обов'язок. Я підкреслюю, що в цей час я не йду кудись гуляти, а приходжу на робоче місце, починаю робочий день, беру документи і йду працювати», – пояснив свою позицію Корнацький.

Щодо постанови, пан Корнацький додав, що ставиться до неї негативно і якби був присутнім у залі ВР, не голосував би за неї. Він розцінює це як намагання привернути якомога більше уваги суспільства до цих каналів. 

«З юридичної точки зору це можна назвати лише нісенітницею, тому що в контенті каналів нема нічого такого, за що можна було б притягувати їх до відповідальності. Тобто їх просто піарять, щоб затьмарити опозиційний телеканал ZIK або ще якийсь. Це єдина реалістична причина таких дій. І не розуміти цього ті, хто писали постанову, вносили і голосували – не могли», – переконаний гість програми.

Loading...