Новини » Політика 5 жовтня, 2018, 21:51
Фесенко: Путін отримує садистське задоволення від гри долею Сенцова
ZIK
ZIK

Раціональних підстав утримувати режисера Олега Сенцова немає. Можливо через те, що він є етнічним росіянином і підтримав Україну, тому Путін вирішив його жорстоко покарати та отримує від цього садистське задоволення.

Про це в ефірі програми «Vox populi» (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявив політолог Володимир Фесенко.

Як повідомлялося,  засуджений у РФ український режисер Олег Сенцов написав заяву про припинення голодування, яке він розпочав 16 травня, в присутності адвокатів.

Відповідаючи на запитання ведучого, яка подальша доля Сенцова та чи вдасться Україні вплинути на  його звільнення, гість студії зазначив, що звільнення залежить тільки від Путіна.

«Подальша доля Сенцова залежить від однієї людини – Путіна. Про це писали колеги у нас і  в Росії, що в Путіна якесь особливе негативне ставлення до Сенцова. Мені здається, він отримує садистське задоволення від того, що грається, «як кішка з мишкою», з долею Сенцова. І тому шанс на звільнення залишається», – розповів пан Фесенко.

Також він додав, що можливо Путін має особисте негативне ставлення до Сенцова через його етнічну приналежність та підтримку України.

«Нема суто раціональних мотивів, щоб так утримувати Сенцова.  Негативне ставлення, пов’язане з тим, що Сенцов етнічний росіянин, мешканець Криму, але в подіях 2014 року був послідовно на стороні України», –  резюмує він.

Гість студії зазначив, що після припинення голодування переговори можуть бути прискорені.

«Якщо все ж таки спрацюють зусилля партнерів України, міжнародних переговорників, а переговори про звільнення Сенцова українській стороні допомагають вести Ангела Меркель і президент Туреччини Ердоган. Можливо зараз, оскільки голодування завершене, він буде задоволений, і переговори будуть прискорені. Можливо, це було умовою звільнення. Сценарії можуть бути різні, він може надовго залишитися в російській в’язниці, або процес його звільнення може і прискоритися», – підкреслює політолог.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-16 05:06 :40