Новини » Спорт 5 жовтня, 2018, 11:17
«Продексім» програв другу гру поспіль у Лізі чемпіонів з футзалу
Чемпіон України з футзалу херсонський «Продексім» / mfc-prodexim.com.ua

Чемпіон України з футзалу херсонський «Продексім» знову не зміг здобути очки в рамках основного раунду Ліги чемпіонів сезону-18/19. Якщо в першому турі український чемпіон поступився іспанському «Інтеру» (0:3), то в другий ігровий день зазнав мінімальної поразки від сербського «Економаца» – 2:3.

Серби, на майданчику яких проходять матчі групи 2, на самому початку зустрічі провели два м’ячі протягом однієї хвилини у ворота підопічних Карлоса Барбози. По перерві за херсонців забили Роніньо та Микола Білоцерківець, однак господарям вдалося оформити переможний гол, повідомляє офіційний сайт ФФУ.

В іншому поєдинку другого туру іспанський «Інтер» мінімально обіграв чеський «Хрудім» – 2:1.

Таким чином, перед третім, заключним туром «Продексім» займає четверту сходинку у групі.

Турнірне становище: «Інтер» – 3 очок, «Хрудім» – 3, «Економац» – 3, «Продексім» – 0.

"Продексім" поступився сербському "Економацу" в Лізі чемпіонів УЄФА з футзалу

Тепер «Продексіму» для виходу в елітний раунд Ліги чемпіонів потрібно завтра, 6 жовтня, з будь-яким рахунком обіграти чеський «Хрудім».

Нагадаємо, до елітного раунду вийдуть по три найсильніші команди з кожної групи шляху А та переможці кожного квартету шляху В.

В елітному раунді 16 клубів розіб’ють на чотири групи, переможці яких отримають перепустки до фінальної частини. Термін проведення еліт-раунду – 13–18 листопада 2018 року. Жеребкування – 14 жовтня.

Фінальна частина розіграшу Ліги чемпіонів УЄФА з футзалу проходитиме 25–27 або 26–28 квітня 2019 року на майданчику одного з учасників. Жеребкування фінальної стадії відбудеться на початку 2019 року.

2019-06-17 02:14 :16