Новини » Політика 5 жовтня, 2018, 20:07
Адвокат Полозов: Найімовірніше, Сенцова поставили перед фактом примусового годування
ZIK
ZIK

Ймовірно, Сенцова просто поставили перед фактом, що його будуть годувати примусово. Так у радянські часи вчиняли з дисидентами.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив російський адвокат Микола Полозов.

Нагадаємо, глава Ради з прав людини при президенті РФ Михайло Федотов повідомив, що засуджений у РФ український режисер Олег Сенцов написав заяву про припинення голодування в присутності адвокатів.

Адвокат Микола Полозов зазначив, що клімат півночі Росії, де зараз перебуває Сенцов, не підходить до такого серйозного випробування, як голодування. А враховуючи те, що попереду зима, адвокат вважає, що Сенцов міг просто не витримати такого навантаження.

«Після того, як Олега оглянули лікарі, вони, мабуть, побачили, що його стан є дуже поганим і вирішили розпочати примусове голодування. Ймовірно, Сенцова просто поставили перед фактом, що його будуть годувати примусово. Так у радянські часи поступали з дисидентами. А щодо рішення самого Олега припинити голодування, я думаю, що саме обстановка півночі Росії і тамтешній клімат могли вплинути на це», – вважає гість програми.

Микола Полозов звернув увагу на те, що вихід із голодування також має певні ризики.

«Вихід із голодування є критичним. Я повернуся до радянських дисидентів і нагадаю, що Анатолій Марченко загинув саме після припинення голодування. Тому зараз російська влада має надати Сенцову максимальну медичну допомогу. Я наголошу, що вихід з голодування – це найкритичніший момент», – підкреслив Полозов.

Адвокат також відповів на питання ведучого, чи після закінчення голодування Сенцову дозволять зустрітися з рідними та представниками адвоката:

«Усі питання, які пов’язані з Олегом Сенцовим, вони вимагають політичних рішень. От недопуск до Олега Денисової – це політичне рішення. Та й питання про його звільнення лежить виключно у політичній площині», – наголосив Микола Полозов і додав, що доля усіх українських політв’язнів напряму залежить від бажання Кремля.

Нагадаємо, 16 травня, український політв’язень Олег Сенцов оголосив безстрокове голодування. Він вимагає відпустити всіх українців, утримуваних у Росії та анексованому Криму.

Тим часом акції на підтримку Олега Сенцова відбуваються в багатьох містах України і світу.

Російські журналісти, режисери, актори звернулись до президента Росії Володимира Путіна з проханням помилувати українського політв’язня.

Сам же режисер заявив, що не проситиме Путіна про помилування.

ООН закликала Росію негайно звільнити Олега Сенцова

Олег Сенцов – український кінорежисер, сценарист і письменник, активіст Автомайдану. Після анексії Криму затриманий ФСБ Росії за підозрою в терористичній діяльності, засуджений російським судом до 20 років на підставі сфальсифікованих звинувачень.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-22 10:04 :27