Убивця контррозвідника Хараберюша отримала 12 років тюрми

Фото: don.gp.gov.ua

У Маріуполі суд ухвалив вирок – 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна – Юлії Прасоловій, звинуваченій у вбивстві контррозвідника, полковника СБУ Олександра Хараберюша.

Цей факт підтвердила консультант, прес-секретар Іллічівського райсуду м. Маріуполя Олена Кіргет, передає «Укрінформ».

«Обвинувачувальний вирок відносно Юлії Просолової ухвалено, дійсно, 25 вересня колегією суддів, у складі трьох суддів нашого Іллічівського райсуду Маріуполя. Тобто, колегіально, не одноосібно. Їй, дійсно, дали 12 років з конфіскацією майна», – сказала Кіргет.

Довідка IA ZIK.

31 березня 2017 року в Маріуполі підірвали автомобіль, в якому був заступник начальника відділу контррозвідки управління СБУ Донецької області полковник Олександр Хараберюш. На рахунку полковника контррозвідки близько 80 затримань російських агентів і терористів. Слідство встановило, що жінка-терористка вночі встановила міну під сидінням водія. Упевнившись, що Хараберюш сів за кермо цього автомобіля і почав рухатись, жінка дзвінком з мобільного телефону активувала вибуховий пристрій. Внаслідок вибуху офіцер загинув на місці.

31 жовтня СБУ повідомила, що вбивцю вдалося затримати в Одесі. За даними спецслужби, терористка працювала на так званий Центр спеціальних операцій МДБ ДНР, який діє під кураторством російських спецслужб.

У звинувачувальному акті вказано, що Прасолова звинувачується у скоєнні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 258 (терористичний акт, що спричинив загибель людини) і ч. 1 ст. 263(незаконне поводження з вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України.

13 червня 2018 звинувачувальний акт був спрямований до суду для розгляду по суті.

Loading...