Новини » Світ 4 жовтня, 2018, 18:30
У Швейцарії за гомофобію садитимуть в тюрму на три роки

Національна рада Швейцарії визнала гомофобію і трансфобію злочином. Відтепер правопорушників будуть позбавляти волі на строк до трьох років.

Про це повідомляє Platforma.

118 швейцарських парламентаріїв проголосували «за» ухвалення рішення, в той час як проти висловилися 60 осіб. Національний радник Матіас Рейнард, який був автором ініціативи, назвав рішення перемогою прав людини. «Я висунув цю пропозицію після розмови з моїми друзями, які особисто стали жертвами словесного і фізичного гомофобного насильства», – зауважив він.

У грудні документ ще розгляне Рада кантонів – верхня палата парламенту. На даний момент одностатеві пари у Швейцарії не мають рівних прав, коли мова заходить про податки, народжуваність, добробут або усиновлення. Однак тепер влада планує розширити права гомосексуалів у країні.

«Це рішення – важливий крок. Це, швидше за все, підніме Швейцарію в рейтингу Міжнародної асоціації людей ЛГБТ, де наша країна в даний час займає 22-е місце після Естонії та Угорщини», – зауважив генеральний секретар групи LGBTQ Pink Cross Рене Шегг.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-27 23:42 :08