Новини » Львів 4 жовтня, 2018, 22:55
У Львові шукали хлопчика, який самовільно покинув дитячий садочок
ZIK
ZIK

Переполох у львівському дитячому садочку стався через те, що хлопчик самовільно покинув приміщення та подався невідомими вулицями у протилежному напрямку від дому. Через це усі небайдужі кинулися на пошуки.

Про це йшлося у програмі новин «Про головне. Львів» на телеканалі ZIK.

Вихователька Уляна пригадала, як раптово зник п’ятирічний Маркіян. Педагог із багаторічним стажем не помітила нічого підозрілого, коли хлопчик попросив взяти їжу з шафки у коридорі групи, але після цього чомусь не повернувся.

«Я подумала, що дитину забрали батьки, а мама сказала, що не забирали, і бабуся тільки збирається йти за ним. Тоді ми організували пошуки, підключили батьків і працівників садочка», – розповіла вихователь 7-го дошкільного закладу Уляна.

Розділилися на групи, аби обстежити вулиці. Шукали півгодини і знайшли хлопчика за півкілометра від садочка.

«У шоці були і працівники, і, звичайно, батьки. Він не був наляканий, але нічого не пояснював», – сказала директор 7-го дошкільного закладу Марія Лисак.

Батьки хлопчика про подію говорити відмовляються. Дирекція запевняє, мама з татом претензій до закладу не мають і виправдовуються, хлопчик зміг залишити садок, бо в цей час батьки саме забирали малюків додому.

«У нас двері закриті з 9:30 до 16:00, а потім відкриті, бо батьки забирають дітей», – зазначила Лисак.

Тим часом батьки, чиї діти ходять у цей садок, також не на жарт злякались.

«Звичайно, що налякало, бо це могла бути дитина будь-кого з батьків, хто сюди ходить. Неприємна ситуація, і треба розібратися, а потім когось звинувачувати. Я думаю, що це випадковість, бо ми ходимо сюди другий рік і в принципі претензій не маємо», – наголосила мама дошкільняти Мар’яна.

Освітяни пояснюють, що не догледіли дитини в садочку, бо бракує рук, адже за групою наглядає лише одна людина. Хоча додають, що це педагогів не виправдовує.

«Вихователя притягнуто до дисциплінарної відповідальності, а також керівника навчального закладу за неналежне виконання своїх посадових обов’язків керівником закладу. Сьогодні проведено апаратну нараду зі своїми працівниками», – прокоментувала начальник відділу освіти Личаківського району Зоряна Хонько.

Навіть більше, у дошкільному закладі проведуть позапланові збори для педагогів, де нагадають правила безпеки. Після інциденту в дитячому садочку хочуть встановити домофон і двері батькам відчинятимуть після дзвінка. Так, сподіваються, більше жоден малюк не зникне із закладу.

Нагадаємо, у Печеніжинському дитячому садочку впала стеля. Через дірявий дах штукатурка обвалилася у спальні закладу. Сталося це місяць тому. Батьки нарікають, за цей час керівники Печеніжинського об’єднання і пальцем не поворухнули, щоб полагодити його.

Анна Мартищук, Андрій Ролюк, «Про головне. Львів»

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-25 22:32 :45