Новини » Львів

У Бібрці скасували результати електронного аукціону з продажу будівлі кінотеатру

У понеділок, 2 жовтня, працівники апарату Бібрської міської ради Перемишлянського району завантажили у електронну систему «Прозоро-продажі» усі документи (рішення ради, виконавчого комітету, протокол засідання виконавчого комітету), про скасування усіх попередніх рішень щодо проведення електронного аукціону з продажу об’єкта комунальної власності – будівлі кінотеатру і скасували аукціон.

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на міську раду.

Такий крок був відповіддю на те, що переможцем електронного аукціону не стало єпархіальне управління Стрийської єпархії Української греко-католицької церкви, яке брало участь у торгах і усі умови продажу були чітко прописані саме для єпархіального центру УГКЦ.

У коментарі IA ZIK секретар міської ради Надія Федущак розповіла, що протягом тривалого часу велись перемовини між єпархіальним управлінням Стрийської єпархії УГКЦ, зокрема, з владикою Тарасом (Сеньківим), єпархом Стрийським і Бібрською міською радою щодо створення на базі приміщення кінотеатру пасторально-соціального центру УГКЦ. Для залучення коштів Євросоюзу для реставрації будівлі кінотеатру і створення у ньому відповідних умов функціонування Центру будівля кінотеатру мала перейти у власність церкви. Тому й була виставлена на електронні торги, оскільки іншого шляху для приватизації, відповідно до чинного законодавства, нема. Щодо учасників торгів, то участь у них через електронну систему можуть брати усі охочі.

«Ми не могли й подумати, що знайдуться люди, що втрутяться у благочинні церковні справи, – каже Надія Федущак. – Також Бібрська міська рада не ставила собі за мету заробити на цих торгах, бо у реставрацію будівлі треба вкласти дуже багато коштів (понад 10 мільйонів гривень), та й потенційний покупець був відомий. Окрім того, законодавством передбачено, що стартовою ціною є балансова вартість нерухомого майна.

Ми дуже надіємось, що потенційний переможець аукціону не буде судитись з Бібрською міською радою через скасування результатів аукціону».

 Loading...