Новини » Курйози 103

У Бангкоку дозволили приходити на роботу в офіс з тваринами

У Таїланді звичай брати в офіс домашніх вихованців стає популярним трендом. Особливо це стосується рекламних агентств, які встановлюють для своїх співробітників ненормований робочий день.

Про це повідомляють newsyou.info.

Роботодавці вважають, що така політика сприяє ослабленню напруженості на роботі, а крім того, допомагає зберегти цінних для фірми співробітників. Влаштовуючись на роботу, багато хто обговорює можливість брати улюбленця в офіс, оскільки не хочуть залишати його надовго одного.

Одним з таких дружніх до собак місць вважається рекламне агентство YDM в Бангкоку, де на 200 співробітників припадає 20 собак.

При цьому «безсімейні» колеги також задоволені: присутність домашніх тварин допомагає налагодити відносини в колективі і розслабитися.

«Іноді домашні тварини вносять в офісне життя елемент хаосу, але це – приємний вигляд хаосу, тому що робить людей щасливими і спокійними», – каже Джітрамас Ватана, менеджер по роботі з клієнтами YDM.

Незважаючи на зростаючу популярність офісів з собаками, тайські лікарі вважають, що тварини на робочому місці становлять чималу небезпеку для здоров’я. Вони можуть викликати алергію і поширювати хвороби, які переносяться тваринами.

загрузка...
загрузка...
Loading...