Скандал з угорськими паспортами: два сценарії розвитку подій
Фото: bbc.com
Фото: bbc.com

Як можуть розвиватися події довкола угорського консула, який фігурує на відео з Берегового, де українців приймають у громадянство Угорщини.

Сценарій 1

Завтра Україна оголошує угорського консула в Берегово персоною нон-грата.

Думаю, що завтра ж Угорщина у відповідь оголосить персоною нон-грата консула України в Ніредьгаза (співчуваю, але на війні як на війні).

Україна після того, образившись на безпідставне видворення свого консула, зможе відкликати згоду на відкриття консульства Угорщини в Берегово (просто закриємо цю установу).

Угорщина подумає, але судячи з того, що здорового глузду там не більше, ніж в Україні, відкличе дозвіл на відкриття українського консульства в Ніредьгаза.

Після цього Україна не матиме консульських представництв в Угорщині поза консульським відділом посольства України в Будапешті. Тому Україна запропонує Угорщині привести у відповідність число консульських представників. Це означатиме, що або Угорщина поновить дозвіл на діяльність української консульської установи в Ніредьгаза, або Україна відкличе дозвіл на функціонування генконсульства Угорщини в Ужгороді. До того ж у нас існує диспропорція в почесних консулах – ми маємо в Угорщині одного, а угорці в Україні, здається, трьох. Це теж можна буде привести до кількості один на один або нуль на нуль.

Після цього закривати буде більше нічого.

Але українські громадяни все ще хотітимуть отримувати угорське громадянство, а угорці матимуть не менше підстав і бажання ставити нам палки в колеса в НАТО, ЄС, а, можливо, і з безвізовим режимом.

Сценарій 2

Або просто вишлемо по одному консулу, і надалі все буде, як і було – наші громадяни отримуватимуть угорське громадянство, а Угорщина вставлятиме нам палки в колеса, де лише зможе.

Ну, і в українському законодавстві далі не буде заборони на два паспорти чи громадянства і чудової, сказаної сьогодні мені однією журналісткою фрази «в Конституції України записано, що не можна бути біпатридом».

Гуляємо!

Нагадаємо, міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що угорський консул, який фігурує на відео з Берегового, на якому українців приймають у громадянство Угорщини, залишить Україну найближчими днями.

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-16 06:17 :54