Новини » Політика 4 жовтня, 2018, 16:43
Реакція Угорщини про висилання українського дипломата є неадекватною, – Клімкін
Міністр закордонних справ України Павло Клімкін. Фото: EPA/SERGEY DOLZHENKO
Міністр закордонних справ України Павло Клімкін. Фото: EPA/SERGEY DOLZHENKO

Заява Угорщини на оголошену Україною ноту про те, що консул Угорщини в Береговому має залишити країну впродовж 72 годин, а саме – вислання українського консула, є неадекватною.

Про це заявив міністр закордонних справ Павло Клімкін у Twitter.

«Реакція Угорщини є абсолютно і фундаментально неадекватною. Ми не порушуємо міжнародного права, угорських законів, і взагалі діємо як належить дипломатам. А нашого дипломата влаштуємо у Представництві МЗС в Ужгороді, їм там точно потрібно підсилення», – написав Клімкін.

 

19 вересня Убуло опубліковане відео, на якому зафіксовано момент видачі громадянам України у консульстві Угорщини в Берегові угорських паспортів. При цьому громадяни України вголос присягали на вірність Угорщині.

Пізніше міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що консул Угорщини, який фігурує на відео з роздачею українцям угорських паспортів, має залишити Україну.

Згодом міністр закордонних справ і торгівлі Петер Сіярто заявив у Москві після зустрічі з російським колегою Сергієм Лавровим, що Угорщина висилає українського консула у відповідь на оголошену Україною ноту про те, що консул Угорщини в Береговому має залишити країну впродовж 72 годин.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-16 08:12 :18