Новини » Львів 4 жовтня, 2018, 8:54
Львівтеплоенерго тимчасово призупив подачу гарячої води до чотирьох будинків

Як повідомили ЛМКП «Львівтеплоенерго», станом сьогодні на ранок, гарячу воду отримують 1104 споживачів підприємства. Тимчасово призупинено гаряче водопостачання до чотирьох будинків.

Про це повідомила прес-служба ЛМР.

За інформацією диспетчерської служби ЛМКП «Львівтеплоенерго», станом сьогодні на ранок гарячу воду отримують 1104 споживачів підприємства. Тимчасово призупинено гаряче водопостачання до 4 будинків.

У Личаківському районі призупинено подачу гарячої води до будинків на вул. Піскова, 9 та Солодова, 10, у зв’язку з реконструкцією котельні на вул. Солодова, 6. Завершити роботи і відновити подачу гарячої води планують 10 жовтня.

У зв’язку із проведенням робіт із заміни теплової мережі у Франківському районі, призупинено подачу гарячої води до будинку на вул. Сахарова, 31. Відновити подачу гарячої води планують 10 жовтня.

У Шевченківському районі призупинено подачу гарячої води до будинку на вул. Пстрака, 4 у зв’язку із реконструкцією котельні на вул. Шевченка, 42. Завершити роботи і відновити подачу гарячої води планують 10 жовтня.

Адміністрація ЛМКП «Львівтеплоенерго» просить вибачити за тимчасові незручності, спричинені проведенням необхідних ремонтних робіт.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-03 04:52 :50