live
Новини » Події

Луценко повідомив, що один із підозрюваних у нападах на активістів спробував вкоротити собі віку

ZIK

Виконавці практично усіх нападів на громадських активістів затримані. Більшості із них обрано запобіжний захід, пов’язаний із триманням в ізоляторі. Один із нападників навіть порізав собі вени, щоб не давати відповідей на запитання.

Про це заявив Генеральний прокурор України Юрій Луценко під час засідання ВРУ, яке транслює телеканал ZIK.

Окрім цього Генпрокурор повідомив, що він був змушений скасувати координаційну раду правоохоронних органів в Одесі, яка мала відбутися у п’ятницю, через те, що на вчорашньому засіданні регламентного комітету розглянули не 3 його подання, а лише одне.

«Та попри це, вся інформація про напади на активістів півдня України проаналізована. Ще раз вона буде вивчена на цій координаційній нараді і буде доведена до громадськості»,– заявив Луценко.

При цьому Генпрокурор додав, що виконавці практично усіх нападів на громадських активістів затримані.

«Більшості із них обрано запобіжний захід, пов’язаний із триманням в ізоляторі»,– повідом Генпрокурор.

Він також зазначив, що у Генпрокуратурі розуміють необхідність встановлення замовників нападів на громадських активістів.

«Але хочу вам сказати, що один із нападників, а це навіть організатор, порізав собі вени для того, щоб не давати відповідей на запитання. Тому, якщо комусь здається, що люди, які застосовують вогнепальну зброю, просто спішать розповісти про замовників і про обставини, то вони глибоко помиляються. Це важка справа. Вона не має механічного алгоритму, але ми працюємо над розкриттям усіх цих злочинів»,– заявив Юрій Луценко.

Нагадаємо, 22 вересня в Одесі невідомі стріляли у громадського активіста Олега Михайлика.

Підозрюваних в замаху на Олега Михайлика затримали 24 вересня. Як повідомляли у ЗМІ, один із підозрюваних у справі Михайлика симулює параліч та є «кримінальним авторитетом».Loading...
Loading...
Loading...