Новини » Політика 4 жовтня, 2018, 15:47
Експерт розкритикував продовження Радою закону про особливий статус Донбасу
ZIK
ZIK

Свого часу українська влада взяла певні зобов’язання перед іноземними партнерами і тому зараз вона мусить виконувати їх, зокрема, ухвалюючи рішення про продовження особливого статусу Донбасу до 2019 року.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» телеканалу ZIK говорив директор Центру стратегічних розробок Андрій Ніцой.

«Діюча влада була змушена щось пообіцяти щодо Донбасу.  Але для того, щоб отримати голоси народних депутатів, їм кинули «плюшку». Зокрема, людина, яка є секретарем комітету з питань оборони озвучила тезу, що в умовах гібридної війни ухвалюються гібридні закони і постанови», – сказав Ніцой.

Він вважає, що пролонгування закону про особливий статус Донбасу відбулося лише через те, що свого часу влада взяла на себе певні зобов’язання перед іноземними партнерами і тому зараз вона мусить їх виконувати.

«Йдеться про припинення вогню, а також зменшення ескалації на фронті до звичайних перестрілок. Тобто, без бойових дій і прямого зіткнення із застосуванням важкої артилерії, літаків, бронетехніки», – зазначив він.

 На його думку, саме для того, щоб не було ніяких питань, чинна влада була змушена щось пообіцяти для того, щоб отримати голоси народних депутатів.

«Депутатам кинули «плюшку». Адже людина, яка є секретарем комітету з питань оборони озвучила тезу про те, що в умовах гібридної війни ухвалюються гібридні закони і постанови. Фактично, йшла мова про те, що: «шановні депутати, ми ухвалюємо брехливий закон, виконувати його не будемо, тому заспокойтеся, бо все нормально. Але оскільки ми пообіцяли партнерам, ми мусимо за нього проголосувати. Оскільки патріотів, які за нього проголосують немає, то ми попросимо «Опоблок» та «Волю народу», щоб вони нам додали голосів, тому що вони зорієнтовані на політику Кремля», – наголосив Ніцой.

Нагадаємо, сьогодні Верховна Рада продовжила дію закону №9153 про продовження особливого статусу Донбасу до 31 грудня 2019 року. За відповідне рішення проголосували 245 народних депутатів.

До слова, закон створює необхідні умови для розгортання на окупованому Донбасі миротворчої операції ООН.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-16 01:38 :47