Новини » Регіони 3 жовтня, 2018, 14:30
В Ужгороді пройшла першість з бойового самбо

Змагання, що відбулися в Ужгороді, вразили публіку видовищністю. За першість на чемпіонаті Ужгорода з бойового самбо змагалися спортсмени різного віку, проте це тільки додало боям колориту та інтриги.

Організатором відкритого чемпіонату Ужгорода з бойового самбо, у яких взяли участь понад 70 спортсменів, став спортивний клуб «Спорт-Лідер».

Ужгородські, хустські та тячівські бойові самбісти продемонстрували свої вміння опановувати мистецтво самбо. Змагання за титул першості виявилися по-справжньому яскравими.

Кожен спортсмен намагався показати, що саме він заслуговує на те, аби стати чемпіоном. Фахово та професійно відпрацювали бої самбісти з Хуста. Команда цього міста продемонструвала залізну витримку та професійний підхід до тактики бою. Не менш вражаючими були і показники тячівських бойових спортсменів, які власним прикладом продемонстрували як самбіст має любити те, чим займається.

Потужну команду з 23 бійців представив на чемпіонаті СК «Спорт-Лідер». У результаті спортлідерці вибороли 11 золотих, 10 срібних та 2 бронзові медалі, – інформують організатори загань.

2019-10-20 21:43 :53