Ситник: Я єдиний чиновник, якого прорекламували безкоштовно

ZIK

Поява сітілайтів із Артемом Ситником у київському метро може бути пов’язана із розслідуванням проти першого заступника голови СБУ Павла Демчини. Адже в рамках цього провадження НАБУ викликало низку нардепів, зокрема, і Сергія Березенка, який «відповідє за зовнішню рекламу».

Про це директор НАБУ Артем Ситник розповів, звітуючи на засіданні антикорупційного комітету ВР, яке транслював ZIK

Він зазначив: медійна війна проти НАБУ розпочалась досить давно і зараз переросла у «гарячу стадію». Її причиною стали «брутальні брудні кроки» з боку фігурантів проваджень, які розслідує його відомство.

«Нещодавно на адресу Антикорупційної прокуратури була скерована підозра щодо першого заступника голови СБУ (Павла Демчини, – ZIK) у рамках провадження, яке розслідується за заявою журналіста Гнапа. Він тоді видав переписку Онищенка із певними народними депутатами, яка накладається на події, що були у парламенті», – розповів Ситник.

Відтак, у рамках цього провадження була викликана низка нардепів, у тому числі і Сергій Березенко, «який відповідає за зовнішню рекламу».

«Мабуть, я єдиний чиновник, який був так прорекламований безкоштовно. Та вважаю, що це надзвичайно брудні кроки зі сторони Демчини, адже захищатись потрібно у більш цивілізований спосіб, аніж зібранням тітушок, які навіть не знали, що таке НАБУ і чому вони там стоять», – наголосив Ситник.

За його словами, акції, які тоді проводили під НАБУ, були дуже цинічними. Мовляв, із цими мітингувальниками навіть розраховувались безпосередньо під приміщенням Бюро.

«В автобуси вантажили прямо під вікном мого першого заступника. Тобто, все це було настільки брутально і цинічно, що зараз навіть важко коментувати», – зазначив Ситник.

До того ж, він підкреслив: справа проти Демчини не була публічною, адже це відбувалось як «звичайне розслідування». Однак, сам Демчина «вийшов у публічну площину.

«Та насправді основна причина всього не у цій справі. Я нагадаю, що майже рік тому ми документували корупційну схему у Міграційній службі. Вона стосувалась керівництва цього відомства. На жаль, працівниками відділ «К» СБУ операція була зірвана, а подальші події показали, чому так відбулось. Все через те, що ми тоді притягнули працівника служби безпеки за отримання хабара, коли той «вирішував питання» про видачу посвідок іноземним громадянам», – розповів Ситник.

Мовляв, для НАБУ ця сфера була дуже важливою, щоб «не поставити під загрозу безвізовий режим».

«Коли ж бачимо, що у міграційній службі за 30 тисяч доларів громадяни так званих країн ризику отримують паспорти, це вже питання не лише нашої нацбезпеки, а й європейських країн. Однак, замість того, щоб спрацювати разом, ми отримали зірвану операцію, розголошення наших агентів та зрив інших операцій», – обурювався директор НАБУ.

За його словами одна із «інших зірваних операцій» стосувалась «кришування» грального бізнесу, до якого були причетні окремі керівники СБУ.

«Та можу сказати, що поки я очолюю НАБУ, ці проплачені акції та провокації із зовнішньою рекламою не будуть гальмом для таких розслідувань», – переконував Артем Ситник.

Як повідомлялось, зранку, 1 жовтня, на сітілайтах столичного метрополітену розмістили зображення Ситника з написом: «Я викрию топ-корупціонерів». У Національному антикорупційному бюро відразу ж заперечили свою причетність до розміщення реклами.Loading...