Новини » Львів 3 жовтня, 2018, 14:32
Львівтеплоенерго замінює мережу, яка забезпечує теплопостачання до Сихівського масиву

Львівтеплоенерго завершує ремонті роботи на об’єктах теплопостачання. Зокрема, тривають ремонтні роботи на вул. Антоненка-Давидовича із заміни ділянки магістральної теплової мережі, яка забезпечує теплопостачання мешканцям Сихівського району. Вартість лише матеріалів для ремонту – 7,5 млн. грн.

Про це повідомили у прес-службі ЛМР, посилаючись на підприємство.

До роботи у зимовий період необхідно підготувати найбільші об’єкти теплопостачання – ТЕЦ-1, ТЦ «Північна», ТЦ «Південна», 140 котелень, 136 ЦТП, 96 ІТП та 433,64 км теплових мереж. Відповідно, проводять ремонт котлів, насосів, заміну теплових мереж тощо. Зокрема, зараз тривають роботи із заміни ділянки магістральної теплової мережі на вул. Антоненка-Давидовича, яка забезпечує теплопостачання мешканцям Сихівського району.

«Магістральна теплова мережа ТЕЦ-1 на вул. Антоненка-Давидовича від ТК-1103÷ТК-1104 введена в експлуатацію у 1980 році. Тому вона вже відпрацювала свій термін експлуатації. Ця ділянка є головною стратегічною мережею та забезпечує теплопостачанням 30% від усіх споживачів Сихівського масиву від ТЕЦ-1, а при роботі ТЦ «Південна» (котельні на вул. Надійна, 2) – 100% усіх споживачів.

Оскільки впродовж останніх років відбулося більше 6-ти поривів, підприємство внесло реконструкцію цієї ділянки в інвестиційну програму 2017 року. Реконструкцією передбачено заміну теплопроводів на попередньо ізольовані труби, діаметром 820/1000мм, довжиною 270 м.п. Вартість матеріалів становить 7,5 млн. грн. Роботи проводять ремонтні бригади ЛМКП «Львівтеплоенерго». Вони стартували на початку вересня, завершити монтажні роботи плануємо наступного тижня – до 11 жовтня. Опісля – залишиться все загорнути і провести благоустрій», – розповів головний інженер ЛМКП «Львівтеплоенерго» Володимир Штейбарт.

Зараз також тривають роботи із заміни ділянок теплових мереж на вул. В. Великого, 28−36 та вул. Щурата, 4.

Як повідомила Ірина Маруняк, директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР, назагал Львів готовий до опалювального сезону і розпочне його за наявності відповідної температури повітря.

«Опалювальний сезон розпочинається, якщо впродовж трьох діб середньодобова температура є нижчою за 8 градусів. Назагал відлік опалювального сезону беруть від 15 жовтня, та якщо буде необхідність швидше відновити подачу тепла, ми відновимо швидше», – наголосила Ірина Маруняк.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів на засіданні в середу ухвалив рішення про початок опалювального сезону з 15 жовтня. Але, по суті, регіони самі визначатимуть, коли його починати, враховуючи погодні умови.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-26 12:39 :44