live

Холдинг «Метінвест» інвестує у природоохоронні проекти на Донеччині 600 млн грн

Цього року найбільший гірничо-металургійний холдинг України «Метінвест» інвестує в реалізацію природоохоронних проектів двох підприємств на Донеччині близько 600 млн грн.

Про це повідомляє «Інтерфакс» з посиланням на прес-службу компанії.

Природоохоронні проекти будуть реалізовані на Маріупольському металургійному комбінаті ім. Ілліча та «Азовсталі».

Як ідеться у повідомленні, «зелені» інвестиції ММК ім. Ілліча і «Азовсталі» в останні роки продовжують зростати. Вони збільшились у 5,6 раза у процесі переходу від проектування газоочисних установок до їх будівництва. Зокрема, фінансування будівництва, модернізації та обслуговування природоохоронного устаткування збільшилось з 106,4 млн грн в 2017 році – до 600 млн грн у 2018 році.

Зазначається, що реалізація проектів і наявність у виробників необхідного обладнання дозволило «Азовсталі» прискорити екологічну модернізацію.

«У серпні почали готувати фундамент, і вже в 2019 році побудуємо сучасну систему очистки у відділенні десульфурації чавуну. На рік раніше від плану, оскільки з’явилося відповідне обладнання, нам вдалося його законтрактувати», – наголосив гендиректор «Азовсталі» Енвер Цкітішвілі.

Генеральний директор ММК ім. Ілліча Тарас Шевченко зазначив, що триває підготовка до початку будівництва нової газоочистки на конвертері №3. Раніше сучасні очисні системи були встановлені на ще двох конвертерах. На аглофабриці на зонах спікання 10 агломашин і зонах охолодження трьох агломашин встановлені сучасні італійські циклони, які очищають димові гази. На трьох з 12 агломашин запущена друга ступінь очищення газів від пилу. На аглофабрику припадає до 80% всіх викидів комбінату. У 2019-2020 рр. поетапний запуск комплексу фільтрів на всіх 12 агломашинах дозволить знизити викиди в два рази.

«Металургійні комбінати продовжать регулярно інформувати місцеву владу і громадськість Маріуполя про виконання природоохоронних проектів та публічно відповідати на питання громади, щоб не допустити політизації теми екології та дискредитації громадського діалогу. З ініціативи міського голови Вадима Бойченка наступна зустріч з громадськістю в форматі виконкому відбудеться через два тижні», – ідеться у повідомленні.

Довідка

«Метінвест» – найбільший гірничо-металургійний холдинг України. Підприємства групи знаходяться, в основному, в Донецькій, Луганській, Запорізькій і Дніпропетровській областях.

«Метінвест» є вертикально інтегрованою гірничодобувною групою компаній, що управляє активами в кожній ланці виробничого ланцюжка від видобутку ЗРС і вугілля та виробництва коксу до випуску напівфабрикатів і кінцевої продукції зі сталі, трубопрокату і рулонів, а також виробництва іншої продукції з високою доданою вартістю. Група складається з видобувних і металургійних підприємств, що знаходяться в Україні, Європі та США, в своєму розпорядженні мережу продажів з охопленням всіх ключових світових ринків.

Основними акціонерами «Метінвесту» є група СКМ (71,25%) і «Смарт-холдинг» (23,75%), які спільно керують компанією.

ТОВ «Метінвест Холдинг» – керуюча компанія групи «Метінвест».

Loading...
Loading...
Loading...