вівторок, 2 жовтня, 2018, 17:39 Події
В анексованому Криму людям відмовляють у медпослугах за відсутності російських паспортів
Фото з відкритих джерел
Фото з відкритих джерел

Українці не можуть отримувати якісні належні медпослуги на території окупованого Криму.

Про це повідомив постійний представник президента України в Автономній Республіці Крим Борис Бабін під час засідання комітету з питань охорони здоров’я у Верховній раді, передає РБК-Україна.

За його словами, людям відмовляють у послугах лікарів за відсутності російських паспортів.

«Нажаль, заклади охорони здоров’я на непідконтрольній території доступні не для всіх громадян України. Тут ми маємо і окремі сумні випадки, і загальні. Можна констатувати, що основні проблеми, з якими стискаються громадяни України в окупованому Криму у сфері охорони здоров’я – це дискримінація за наявністю фейкового громадянства РФ. Адже без нього люди не можуть отримувати медичні послуги», – повідомив Бабін.

Представник президента наголосив, що в окупованому Криму відсутні досвідченні лікарі, які б могли надавати допомогу людям в лікарнях.

«Це питання відсутності належної якості фахівців, а також проблема сучасних вакцин та сучасних медичних протоколів. Ми це питання підіймали неодноразово. Зокрема, була низка нарад на рівні МОЗ і інших повноважних органів влади. Нажаль, ми часто просто не можемо розуміти ту ситуацію. А вона впливає і на підконтрольну територію. Зокрема, питання вакцинацій та епідемій», – додав він.

Нагадаємо, раніше Бабін повідомляв, що у анексованому Криму встановлено тотальний інформаційний контроль Росії.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-24 04:42 :25